• Informacje na temat:

  kata hudson

Artykuły na temat: kata hudson
 • Katy Perry zaręczona?

  Czyżby Katy Perry, jedna z najgorętszych debiutantek 2008 roku, zgodziła się wyjść za swojego chłopaka?

 • Katy Perry: Milutka prowokatorka

  25-letnia Katy Perry odniosła sukces między innymi dlatego, że jest jednocześnie grzeczną i niegrzeczną dziewczyną. Sprawdź, co amerykańska gwiazda pop powiedziała portalowi INTERIA.PL tuż po koncercie w Warszawie!

 • Jak imprezowała Katy Perry?

  Miniony weekend upłynął piosenkarce Katy Perry, zaręczonej z brytyjskim komikiem Russellem Brandem, pod znakiem szalonego wieczoru panieńskiego. Piosenkarka imprezowała w Las Vegas wraz ze swymi 25 przyjaciółkami, w tym Rihanną.

 • Katy Perry szokuje okładką

  Prawie wszystko pokazała na okładce swojej nowej płyty "Teenage Dream" popularna wokalistka Katy Perry.

 • Katy Perry wzięła ślub!

  W sobotę (23 października) w Indiach wokalistka Katy Perry poślubiła brytyjskiego komika Russella Branda.

 • Katy Perry straciła rozum?

  Katy Perry, jedna z najgłośniejszych debiutantek 2008 roku, znów znalazła się pod ostrzałem krytyki. Tym razem poszło o jedno z promocyjnych zdjęć, na którym amerykańska wokalistka pozuje z nożem.

 • Katy Perry w Polsce!

  5 października w warszawskim klubie Stodoła odbędzie się pierwszy koncert Katy Perry w Polsce!

 • Katy Perry prosto na szczyt!

  Album "Teenage Dream" Katy Perry debiutuje na 1. miejscu brytyjskiej listy bestsellerów płytowych. Amerykanka potwierdza więc status czołowej obecnie wokalistki pop.

 • Katy Perry w "Simpsonach"

  Jeszcze nie ucichły kontrowersje związane z występem Katy Perry w "Ulicy Sezamkowej", a wokalistka już zapowiedziała swój udział w animowanych "Simpsonach".

 • Fajerwerki od Katy Perry

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk Katy Perry do piosenki "Firework", w którym wzięli udział fani piosenkarki z całej Europy, w tym z Polski.

Wideo na temat: kata hudson
 • Weekend z królem

  Niezwykły romans za kulisami wydarzeń, które zmieniły bieg drugiej wojny światowej. Pełna subtelnego dowcipu historia miłosna Daisy (Laura Linney), dalekiej kuzynki Franklina Delano Roosevelta (Bill Murray), której skrywana zażyłość z prezydentem wychodzi na jaw w trakcie pierwszej w amerykańskiej historii wizyty brytyjskiego monarchy Jerzego VI (Samuel West) i królowej Elżbiety (Olivia Coleman), wcześniej błyskotliwie sportretowanych przez Colina Firtha i Helenę Bonham Carter w oscarowej...

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Pożyczony narzeczony

  Rachel (Ginnifer Goodwin) jest utalentowaną prawniczką. Pracuje w jednej z najlepszych firm prawniczych w Nowym Jorku. Jest też dobrą i lojalną przyjaciółką, lecz niestety wciąż nie może znaleźć swojej drugiej połówki... o czym bez przerwy przypomina jej najlepsza przyjaciółka, Darcy (Kate Hudson). Jej świat wywróci się do góry nogami, gdy świętując swoje 30. urodziny, grzeczna i uporządkowana Rachel zupełnie nieoczekiwanie wpadnie w ramiona chłopaka, w którym podkochuje się jeszcze od...