• Informacje na temat:

  katarzyna biedrzycka

Artykuły na temat: katarzyna biedrzycka
 • Nagrody dla najlepszych z najlepszych!

  Roma Gąsiorowska, czyli Mariola Biedrzycka z "Londyńczyków" i Marcin Dorociński, czyli Krzysztof Nawojczyk z "Tancerzy", dostali główne nagrody aktorskie na zakończonym w sobotę 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

 • Polskie Orły: Nominacje

  W czwartek, 3 lutego, w Warszawie ogłoszono nominacje do siódmej edycji Polskich Nagród Filmowych Orły 2005. W kategorii najlepszy film nominowano obrazy: "Mój Nikifor" , "Pręgi" i "Wesele" . Listę nominowanych odczytali aktorzy Katarzyna Figura i Zbigniew Zamachowski .

 • Lulu zaśpiewa po francusku

  Katarzyna Maciąg, którą można było oglądać w serialu TVN "Teraz albo nigdy!" w roli początkującej pisarki Basi Jasnyk, pojawi się w najnowszej produkcji TVP 1 pt. "1920. Wojna i miłość". Zagra Lulu Biedrzycką, artystkę kabaretową, która rozkocha w sobie Bronka Jabłońskiego (Jakub Wesołowski).

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.

 • Czy będzie ciąg dalszy serialu “Wojna i miłość"?

  ..., który pogłębi brak dziecka. Najbardziej dramatyczne losy staną się udziałem Bronka Jabłońskiego (Kuba Wesołowski), zarządcy młyna na Kresach. Powód? Lulu Biedrzycka (Katarzyna Maciąg) umrze w połogu...

 • Co z serialem "1920. Wojna i miłość"?

  Podczas gdy telewizyjna Jedynka przypomina serial historyczno-przygodowy "1920. Wojna i miłość", z wojną bolszewicką w tle, trwają przygotowania do powstania jego drugiej serii. Na jakim są one etapie? - zapytaliśmy producentkę Monikę Jóźwik.

 • Baby boom 2012!

  Listę gwiazd, które w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy cieszyły się z narodzin dziecka, otwiera Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z "Barw szczęścia". Aktorka i jej mąż, Przemysław Gołdon(...) aktorki. Katarzyna Glinka bardzo szybko po porodzie wróciła do pracy. Już pod koniec marca stawiła się na plan "Barw szczęścia". Niemal na oczach całej Polski przyszedł na świat drugi synek Soni...

 • Konkurs walentynkowy "Filmu"

  W walentynkowym konkursie miesięcznika FILM nagrodami było 20 zestawów, a w nich: film DVD "Samotni", nowy numer miesięcznika FILM oraz inny ciekawy film DVD.

 • Premiera w wielkim stylu!

  ...naprawdę imponująca. W czwartek niemal cała obsada stawiła się w Multikinie, by uświetnić swoją obecnością uroczystą premierę "Listów do M." Na czerwonym dywanie brylowały piękne panie: Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", Agnieszka Wagner, czyli...

 • "Zemsta": Milion widzów

  Pomimo narzekań kiniarzy, liczba widzów, którzy obejrzeli "Zemstę" Andrzeja Wajdy , przekroczyła milion. Informację tę przekazało biuro prasowe filmu. Obraz wszedł na ekrany 4 października. W weekend "otwarcia" film zobaczyło 141 tysięcy widzów. W kolejne dwa weekendy - po około 155-156 tysięcy osób.

Zdjęcia na temat: katarzyna biedrzycka
Wideo na temat: katarzyna biedrzycka
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....