• Informacje na temat:

  katarzyna bosacka program

Artykuły na temat: katarzyna bosacka program
 • Katarzyna Bosacka przegrała proces z Formacją TV, twórcami programu Anny Guzik

  Katarzyna Bosacka (46 l.) nie ma powodów do zadowolenia. Właśnie zakończył się proces, który przed laty wytoczyła Formacji TV. Sprawa dotyczyła rzekomego kopiowania treści z "Wiem, co jem" do "Zdrowia na widelcu". Wyrok nie jest dla niej korzystny. Dodatkowo będzie musiała pokryć koszty sądowe i koszty opinii biegłych.

 • Katarzyna Bosacka radzi, co jeść

  "Konsumenci posiadają coraz większą wiedzę na temat żywienia" - zauważa Katarzyna Bosacka, prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję".

 • Katarzyna Bosacka skrytykowała Lewandowskiego! Padły mocne słowa!

  Katarzyna Bosacka (45 l.) odkąd prowadzi w TVN Style program „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”, stała się specjalistką od zdrowej żywności. Teraz nawet rości sobie prawo do krytykowania wyborów żywieniowych gwiazd.

 • Katarzyna Bosacka: Siła jest w nas

  Gospodyni "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" od lat daje widzom wskazówki, jak robić zakupy z głową. Spędza tym samym sen z powiek m.in. producentom żywności. Katarzyna Bosacka opowiada, co sądzi o głośnej ostatnio dyskusji na temat GMO.

 • Katarzyna Bosacka przegrała z Guzik w sądzie!

  Katarzyna Bosacka (42 l.) i Anna Guzik (39 l.) prowadziły sądową batalię przez trzy lata! Właśnie zapadł wyrok w tej sprawie!

 • Spotkają się w sądzie?!

  Katarzyna Bosacka pozwała producentów " Zdrowia na widelcu".

 • Decyzją Witolda Waszczykowskiego Marcin Bosacki w lipcu 2016 roku został odwołały z funkcji ambasadora RP w Kanadzie, gdyż - jak tłumaczono - "nie miał zaufania". Cała rodzina po sześciu latach spakowała więc manatki i wróciła do Polski. Katarzyna Bosacka (44 l.) nie kryje, że jest zadowolona z takiego obrotu sprawy.

 • Jedzenie łączy ludzi

  Karmienie bliskich to sposób wyrażania miłości - twierdzi Katarzyna Bosacka. Z pasji gotowania narodził się program, który przysporzył jej popularności, a widzom... dał do myślenia.

 • Bosacka dopięła swego? Lewandowski rezygnuje!

  W połowie zeszłego roku w polskich mediach zrobiło się niezłe zamieszanie, które zapoczątkowała Katarzyna Bosacka. Słynna prowadząca poradnikowy program "Wiem, co jem" w TVN zamieściła w sieci mocny(...) koordynującej komunikację marketingową Roberta Lewandowskiego nie podali" - czytamy w portalu wirtualnemedia.pl. Bosacka może więc  triumfować! 

 • Zostanie mamą po raz czwarty

  Dziennikarka Katarzyna Bosacka ma już trójkę dzieci: Jasia (15 l.), Marysię (10 l.) i Zosię (8 l.). W czerwcu znów zostanie mamą.

Wideo na temat: katarzyna bosacka program
 • Bosacka zdradza, gdzie robi zakupy!

  Katarzyna Bosacka uspokaja, że jej program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" wciąż będzie emitowany w TVN Style. Producenci bowiem wciąż dostarczają jej tematów do kolejnych odcinków!

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.