• Informacje na temat:

  katarzyna bujakiewicz rodzina

Artykuły na temat: katarzyna bujakiewicz rodzina
 • Katarzyna Bujakiewicz: Rodzina już w komplecie

  Rano odwozi córeczkę Olę (6 l.) do przedszkola. Potem załatwia sprawy urzędowe, robi zakupy. Przez wiele miesięcy Katarzyna Bujakiewicz (44 l.) musiała sobie z tym wszystkim radzić sama, bo jej(...) medal w slalomie gigancie na mistrzostwach Szwecji. Katarzyna przyjęła ze zrozumieniem fakt, że na fali sukcesu ukochany wyjechał, by prowadzić szkółkę snowboardową w górach. Najpierw zatrudnił się jako...

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • Katarzyna Bujakiewicz: kulisy ślubu znanej aktorki

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) od dawna podkreślała, że nie zależy jej na noszeniu obrączki. Co się stało, że zmieniła zdanie?

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Ta wiadomość dobiła Katarzynę Bujakiewicz. Smutne fakty wyszły na jaw!

  Dla Katarzyny Bujakiewicz (47 l.) rodzina zawsze była na pierwszym miejscu. Cieszyła się, że ma bliskich wokół siebie. Niestety, radość nie trwała długo. Częste wyjazdy męża sprawiły, że Kasia czuła się bardzo samotna, dlatego postanowiła przeprowadzić życiową rewolucję!

 • "Mali Giganci": Klika Rubika najlepsza w finale!

  W finale programu "Mali Giganci", który odbył się w sobotę, 2 maja, zmierzyły się drużyny Klika Rubika i Czaderki. Kto okazał się lepszy? Walka była zacięta, ale to podopieczni Piotra Rubika wygrali show TVN.

 • Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej: "Ona była jedyna, wyjątkowa, niepowtarzalna"

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) nieczęsto udziela wywiadów, a już naprawdę rzadko opowiada publicznie o Annie Przybylskiej (†36 l.). Obie panie przyjaźniły się, były sobie bardzo bliskie. Teraz aktorka postanowiła opowiedzieć, jaka była jej przyjaciółka. Jej zdaniem Przybylskiej nie podobałoby się "to całe zamieszanie wokół jej osoby".

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

 • Katarzyna Bujakiewicz została sama z dzieckiem. Ukochany w końcu opamiętał się i wrócił!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) wiedziała, że ryzykuje, ale nie zatrzymywała swojego ukochanego na siłę. Dziś wie, że warto było tak postąpić.

 • Gwiazdy w nowej produkcji TVN-u

  Ruszyły zdjęcia do nowej fabuły produkcji telewizji TVN - "Listy do M.". W obsadzie znaleźli się m.in.: Piotr Adamczyk, Katarzyna Bujakiewicz, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak, Wojciech Malajkat, Paweł Małaszyński i Maciej Stuhr. Premiera jesienią.