• Informacje na temat:

  katarzyna bujakiewicz urodziła

Artykuły na temat: katarzyna bujakiewicz urodziła
 • Katarzyna Bujakiewicz: Córka namówi ją na ślub?!

  Ze swoim partnerem, poznańskim biznesmenem Piotrem Maruszewskim (41 l.), Kasia Bujakiewicz (43 l.) tworzy od ośmiu lat udaną parę. Przyzwyczaiła się do życia na kocią łapę, ale gdy na świecie pojawił(...) poznała Marka, brata jej koleżanki. Szybko zrozumieli, że są dla siebie stworzeni. Aktorka miała 38 lat , gdy urodziła Olę. - Jestem późną matką, oszalałam kompletnie. Mógł do mnie zadzwonić nawet sam...

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz zrzekła się mandatu radnej

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Sylwia Matysik z "Lekarzy", miała nadzieję, że po wybraniu jej przez wyborców z Poznania do sejmiku wojewódzkiego, będzie miała wpływ na to, co dzieje się w jej rodzinnym mieście. Tydzień temu musiała jednak zrzec się mandatu radnej...

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Katarzyna Bujakiewicz broni "Małych gigantów"

  Jurorka programu "Mali giganci" Katarzyna Bujakiewicz podpowiada, co zrobić, by rozwinąć pasję u malucha i jak go jednocześnie nie skrzywdzić. Wyjaśnia też, dlaczego tęskni za pracą na planie serialu i z jakiego powodu nie wróci do "Na dobre i na złe".

 • "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz mówi o sobie "poznańska pyra"!

  Urodziła się i dorastała w Poznaniu. Dziś tam mieszka. Z Katarzyną Bujakiewicz o jej miłości do rodzinnego miasta i życiu na walizkach rozmawiała Beata Biały.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • "Lekarze": Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Kasia Bujakiewicz, aktorka znana z takich seriali jak "Lekarze", "Magda M." czy "Na dobre i na złe", będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

Zdjęcia na temat: katarzyna bujakiewicz urodziła