• Informacje na temat:

  katarzyna bujakiewicz z partnerem

Artykuły na temat: katarzyna bujakiewicz z partnerem
 • Katarzyna Bujakiewicz: Pizza zamiast karpia na wigilię!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) spędzi święta w dość nietypowy sposób.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak: Znów razem?

  To zapowiadało się na największą sensację nadchodzącej wiosny! Para w życiu miała stanąć razem przed kamerą i zagrać w nowym serialu komediowym TVN-u. Czy rzeczywiście tak się stanie?

 • Katarzyna Bujakiewicz bardzo wspiera Jarka Bieniuka. Doradziła mu w ważnej sprawie

  Los wystawił ją na próbę. Katarzyna Bujakiewicz (44 l.) pokazała, że jest dobrym człowiekiem. Pomaga Jarkowi Bieniukowi (37 l.), jak może. Ostatnio podobno służyła mu ważną radą.

 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Córka namówi ją na ślub?!

  Ze swoim partnerem, poznańskim biznesmenem Piotrem Maruszewskim (41 l.), Kasia Bujakiewicz (43 l.) tworzy od ośmiu lat udaną parę. Przyzwyczaiła się do życia na kocią łapę, ale gdy na świecie pojawił się owoc ich miłości, 5-letnia dziś córeczka Ola, aktorka chętnie dzieliła się matrymonialnymi planami. - Tak, w przyszłym roku biorę ślub. Na razie nie mam jeszcze lokalu czy wybranego miesiąca...

 • "Zmieniły się moje priorytety"

  Wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim. Choć powrót sprawił jej radość, Katarzyna Bujakiewicz ("Listy do M.") nie ukrywa, że najważniejsza jest dla niej córeczka Ola.

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz wyjdzie za mąż... dyskretnie

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z „Na dobre i na złe”, potwierdziła właśnie w wywiadzie, że cztery miesiące temu ukochany poprosił ją o rękę. - Po prostu mi się oświadczył – żartuje aktorka, ale na pytania o ślubne plany nie chce odpowiadać...

 • Poród bliźniaków w "Na dobre..."

  Podczas badania USG Marta Kozioł (Katarzyna Bujakiewicz) dowiaduje się, że jej ciąża jest zagrożona. Jedno z dzieci ma okręconą wokół szyi pępowinę. Potrzebna jest natychmiastowa operacja. Na świat szczęśliwie przychodzą bliźnięta!

 • Jak mieszka Katarzyna Bujakiewicz?

  Katarzyna Bujakiewicz (45 l.) w nowym programie będzie odwiedzać luksusowe domy celebrytów. O swoim mówi niechętnie, bo - jak podkreśla - "wymaga on generalnego remontu". "Od czterech lat nic w nim właściwie nie zmieniłam. Jedynie boazeria w łazience z lat dziewięćdziesiątych została przemalowana na biało, w kuchni jednak ją zostawiłam" - śmieje się.

 • Drugi plan daje wolność

  Gra pielęgniarkę, która stawia na niezależność i nie w głowie jej dzieci i mąż. Prywatnie aktorka kocha rodzinne życie i pilnuje, by mieć wystarczająco dużo czasu dla córki i partnera. Nawet, jeśli odbywa się to kosztem głównych ról.