• Informacje na temat:

  katarzyna cichopek sexy

Artykuły na temat: katarzyna cichopek sexy
 • Tak Kasia Cichopek kusi mężczyzn! Hakiel będzie zazdrosny?!

  Katarzyna Cichopek (35 l.) nigdy nie narzekała na brak powodzenia u płci przeciwnej, jednak z wiekiem przybywa jej coraz więcej adoratorów! Czy jej mąż powinien się tym zainteresować?

 • Katarzyna Cichopek: Duże zmiany!

  Żyje na pełnych obrotach - serial, dom, dwójka dzieci. Teraz Katarzyna Cichopek, gwiazda "M jak miłość", będzie prowadzić nowy program w TV Puls, ma także własne projekty.

 • Katarzyna Cichopek (34 l.) wyznała, że trzyma swoje dzieci krótko. Chce w ten sposób ustrzec się przed problemami wychowawczymi w przyszłości!

 • Katarzyna Cichopek: Wykonuję zadania

  Trudno sobie wymarzyć lepszą kandydatkę do prowadzenia programu "o życiu" niż Katarzyna Cichopek. Młoda, piękna, radosna i, co najważniejsze, obowiązkowa profesjonalistka. Przy tym twierdzi, że rozmowy z ludźmi i rozwijanie się to jej pasje!

 • Sensacyjne plany Kasi Cichopek! I to po takiej wpadce?

  Jest przezorna, dlatego myśli o przyszłości. Bo choć już od 19 lat Katarzyna Cichopek (36) gra w serialu "M jak miłość", wie, że kiedyś ta praca może się skończyć.  A przecież z wykształcenia jest(...), poprowadziła program "Sexy Mama" i napisała poradniki dla młodych mam.  Wkrótce postanowiła prowadzić także szkolenia kobiet w ciąży. "Teraz chce wrócić do tematu, ale nie koncentrować się tylko na...

 • Katarzyna Cichopek: Cztery tomy powieści?

  Jesienią na rynku pojawi się druga książka autorstwa Katarzyny Cichopek, kontynuacja poradnika "Sexy mama". Z kolei trzecia edycja programu "Sexy mama" znalazła się w jesiennej ramówce Polsat Cafe.

 • Kasia Cichopek jest wzorem dla Muchy!

  Pogoń za marzeniami i wielką karierą oderwała Annę Muchę (32 l.) na chwilę od prawdziwych wartości. Już wie, że popełniła duży błąd. Uzmysłowiła jej to... Kasia Cichopek!

 • "Sexy Mama" Cichopek od jesieni

  Wśród nowości jesiennej ramówki Polsatu Cafe pojawią się m.in. autorski program Kasi Cichopek "Sexy Mama" oraz "Fabryka urody" z Dorotą Chotecką.

 • Co Katarzyna Cichopek robiła w Sejmie?

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z serialu "M jak miłość", została zaproszona przez Ministerstwo Zdrowia na konferencję. Czego dotyczyła? Sprawdź!

 • Cichopek: Czasem łapię się na błędach

  Najbardziej znana sexy mama, czyli Katarzyna Cichopek, opowiada o pracy nad programami w telewizji i kobiecych inspiracjach, które rodzą się w babskim gronie.

Zdjęcia na temat: katarzyna cichopek sexy
Wideo na temat: katarzyna cichopek sexy
 • Cichopek: To ja wymyśliłam slogan "sexy mama"

  Katarzyna Cichopek to twórczyni sloganu "sexy mama". Aktorka na każdym kroku przekonuje płeć piękną, że mając dzieci wciąż można czuć się i wyglądać kobieco. - Najbardziej cieszy mnie to, że slogan, który wymyśliłam, funkcjonuje w mediach. Sexy trzeba czuć się w głowie. Przebierałyśmy na wadze podczas 9 miesięcy ciąży, tyle samo dajmy sobie na to, żeby zrzucić zbędne kilogramy - wyznała gwiazda

Dyskusje na temat: katarzyna cichopek sexy
 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Dlaczego o takiej starej babie piszecie Kasia,po prostu Katarzyna Kasia Cichopek to jeszcze pikus, nie ma to jak Kasia Skrzynecka....

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Kasia Cichopek to jeszcze pikus, nie ma to jak Kasia Skrzynecka.... d.b. Dlaczego o takiej starej babie piszecie Kasia,po prostu Katarzyna A dlaczego o byłym prezydencie USA Wiliamie Clintonie mówiło się Bill Clinton?

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Kasia Cichopek to jeszcze pikus, nie ma to jak Kasia Skrzynecka.... d.b. Dlaczego o takiej starej babie piszecie Kasia,po prostu Katarzyna Akurat jeśli chodzi o Cichopek to w mediach rzadko nazywają ją Kasią. Natomiast - co dla mnie jest dziwne i smieszne - media nagminnie używaja zdrobnienia Kasia dla pani Figury :-)

 • Re: Dlaczego napisała "Sexy Mamę"?

  Dlaczego o takiej starej babie piszecie Kasia,po prostu Katarzyna Ojej! Może jeszcze te wypociny Katarzyny Cichopek i innych tzw. celebrytów zaliczycie do kanonu literatury pięknej??? Skandal, żeby takie książki ktoś wydawał, chyba ,że oni sami je wydają...ale na szczęście ludzie jeszcze mają trochę rozumu w głowie i nie kupują!