• Informacje na temat:

  katarzyna cichopek wykształcenie

Artykuły na temat: katarzyna cichopek wykształcenie
 • Prawdziwe wykształcenie gwiazd!

  ...wydziale finansów i bakowości. Robert Janowski (53 l.) z wykształcenia jest lekarzem weterynarii. Weronika Marczuk (43 l.), podobnie jak Joanna Jabłczyńska, jest prawnikiem. Katarzyna Cichopek (32 l.) jest absolwentką psychologii. Bracia Mroczkowie ukończyli Wydział Inżynierii Lądowej na Politechnice Warszawskiej.

 • Cypryański będzie psychologiem

  Przemysław Cypryański kształci się w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Warszawie.

 • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel walczą o związek dla dzieci!

  Kryzys, jaki Kasia Cichopek (34 l.) przechodziła z mężem, to już przeszłość. Małżonkowie pragną być razem, dla dobra dwójki swoich dzieci. - Składaliśmy przysięgę. Walczymy o nasz związek - mówi celebrytka.

 • Kasia Cichopek wspomina kłopoty finansowe: Bardzo pomogli nam rodzice

  Zawsze mogę liczyć na moich rodziców - wyznała ostatnio Katarzyna Cichopek (35 l.). Celebrytka jest z nimi mocno związana. To oni pomogli jej uporać się z problemami finansowymi.

 • "M jak miłość": Aktorzy wbrew wykształceniu

  Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie na kierunku psychologia społeczna. Być może kiedyś otworzy prywatny gabinet specjalnie dla kolegów z branży? Podobnie Katarzyna Cichopek, czyli Kinga...

 • Maciąg wygryzie Cichopek?

  Kasia Cichopek-Hakiel stara się o swoją pierwszą rolę w filmie kinowym. Niestety, na casting do produkcji zgłosiła się też Kasia Maciąg (Basia z "Teraz albo nigdy!"), która, w przeciwieństwie do Cichopek, jest prawdziwą aktorką.

 • "M jak miłość": Ciąża wysokiego ryzyka

  Kingę Zduńską, w którą wciela się w lubianym serialu, czekają trudne chwile. Prywatnie Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą dwojga dzieci. – Staram się być nie tylko rodzicem, ale i partnerką, która pokazuje im świat – mówi.

 • Szok! Cichopek i Koroniewska ekspertkami u Lisa

  W programie Tomasza Lisa, w którym poruszany był temat małej Magdy z Sosnowca, obok psycholog Hanny Samson i Teresy Gens zasiadły w roli ekspertek... Kasia Cichopek i Joasia Koroniewska.

 • Kasia Cichopek odejdzie z "M jak Miłość"?

  Jej kariera miała początek w tym właśnie serialu. Co się stało, że Katarzyna Cichopek (26 l.) po 8 latach pracy na planie "M jak miłość" zamierza odejść?

 • Uodporniła się na krytykę

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Filarska-Zduńska z "M jak miłość", przyznaje, że kiedyś bardzo przejmowała się, czytając krytyczne i złośliwe komentarze na swój temat. Dziś nie ranią już jej tak mocno, jak dawniej...

Zdjęcia na temat: katarzyna cichopek wykształcenie
Wideo na temat: katarzyna cichopek wykształcenie
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....