• Informacje na temat:

  katarzyna czerniak

Artykuły na temat: katarzyna czerniak
 • Kto jest kim w komisariacie na Czerniakowie?

  Spora część akcji "Układu warszawskiego" rozgrywa się w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym na Czerniakowie. Poznajcie jego pracowników!

 • Czarny charakter

  Uznany za "szwarc charakter" polskiego kina, nie ma nic przeciwko tej opinii. - Teraz gram gliniarza z komisariatu na Czerniakowie! - mówi Adam Ferency.

 • Ich punkt widzenia

  Piękne, inteligentne, silne "życiowo" i pełne determinacji, która pozwala im się przebić w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn. Takie są policjantki, które pracują w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym Komisariatu na Czerniakowie.

 • Gwiazdy radzą: Opalajmy się bezpiecznie!

  Od kilku miesięcy wśród znanych z seriali gwiazd furorę robi tajemnicza... bransoletka. Noszą ją m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga z "M jak miłość", Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", oraz... Tomasz Ciachorowski, czyli Igor Grabowski z "Linii życia". Wiemy, co symbolizuje najbardziej pożądana tego lata ozdoba na rękę!

 • Serialowe finały

  ..., iż nie potrafią bez siebie żyć? Za to Aniela (Katarzyna Zawadzka) zdecyduje się opuścić kancelarię na stałe i wyjechać z kraju. Byle tylko być jak najdalej od Bartka (Michał Mikołajczak). "Czas honoru. Powstanie": Do ostatniej kropli krwi Krawiec resztkami sił broni domu na Czerniakowie. Brakuje amunicji, a Niemcy atakują. Sytuacja jest krytyczna. Na domiar złego Janek zostaje ranny...

 • Lublin miejscem akcji nowego serialu

  Lublin będzie miejscem akcji nowego serialu TVP "Wszystko przed nami", którego emisję zaplanowano jesienią. W piątek, 13 lipca, ekipa filmowa rozpoczęła kręcenie zdjęć do filmu na lubelskiej Starówce.

 • "Kamienie na szaniec": Akcja pod Arsenałem w Lublinie

  Sceny przygotowań do akcji pod Arsenałem realizowali we wtorek w Lublinie twórcy filmu "Kamienie na szaniec". Lubelskie Stare Miasto odtwarza w filmie realia okupacyjnej Warszawy; zdjęcia potrwają tu do końca tygodnia.

 • Topa? Groźny glina

  Bartłomieja Topę od września będzie można oglądać w nowym serialu TVN-u "Układ warszawski".

Wideo na temat: katarzyna czerniak
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....