• Informacje na temat:

  katarzyna dabrowska tvp

Artykuły na temat: katarzyna dabrowska tvp
 • Serialowcy na prezentacji jesiennej ramówki TVP

  Tłum gwiazd przemaszerowały we wtorkowy wieczór po czerwonym dywanie rozciągniętym przed gmachem TVP, gdzie odbyła się prezentacja jesiennych ramówek Jedynki i Dwójki.

 • W czerwcu w Elbągu Festiwal Polskich Seriali Telewizyjnych

  Premierowa edycja Festiwalu Polskich Seriali Telewizyjnych w Elblągu rozpocznie się 19 czerwca i potrwa trzy dni. W programie wydarzenia znalazły się m.in.: pokazy najpopularniejszych polskich seriali, przeglądy znanych produkcji sprzed lat, a także spotkania z gwiazdami i twórcami seriali. Współorganizatorem imprezy jest Telewizja Polska.

 • Kuszące zaproszenie

  Po dyżurze, doktor Consalida (Katarzyna Dąbrowska) wychodzi z pokoju lekarskiego. I nagle wpada na Falkowicza (Michał Żebrowski)...

 • ​Szok! Oświadczy się jej!

  Wróg numer jeden (prawie) wszystkich lekarzy ze szpitala w Leśnej Górze - prof. Andrzej Falkowicz (Michał Żebrowski) - po wakacjach stanie się jeszcze bardziej znienawidzony przez bohaterów! Powód? Okręci sobie wokół palca Wiktorię Consalidę (Katarzyna Dąbrowska) i... Uwaga, spoilery!

 • "Na dobre i na złe": Serial o lekarzach z Leśnej Góry nie zniknie z anteny!

  Kilka dni temu jeden z dzienników obwieścił, że serial "Na dobre i na złe" - uwielbiany przez widzów Dwójki i nagrodzony Złotą Telekamerą "Tele Tygodnia" - emitowany będzie tylko do końca roku. - To nieprawdziwe doniesienia - czytamy w oficjalnym komunikacie TVP.

 • "Na dobre i na złe": Profesor bez uczuć - rozmowa z Piotrem Głowackim

  Obecnie przemieszcza się między planem „Na dobre i na złe”, a domem, gdzie pisze scenariusz swojego filmu „Janko”. W serialu TVP 2 zagra profesora Barta, światowej sławy neurochirurga, związanego prywatnie z Julią Burską, który w krótkim czasie zrazi do siebie większość personelu szpitala w Leśnej Górze.

 • Kayah, właśc. Katarzyna Rooyens z domu Szczot, ur. 5 listopada 1967 w Warszawie, polska wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax, a także osobowość telewizyjna.

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

 • Marcin Rogacewicz na tropie szczęścia

  Skoczył ze spadochronem w Tatrach, jedzie szukać szczęścia w Bhutanie, a scenarzyści "Na dobre i na złe" dostarczają mu wielu aktorskich wyzwań. Doktor Zapała, którego gra w serialu TVP 2, odwiedził Izrael, walczy o życie ukochanej i pobije doktora Falkowicza!

 • "Ojciec Mateusz": Kryminalne zagadki Sandomierza wracają

  ...: Adam Woronowicz, Marian Opania, Jakub Wesołowski, Emila Krakowska, Magdalena Stużyńska, Katarzyna Dąbrowska, Agnieszka Warchulska, Ada Fijał, Aleksandra Justa, Ewa Szykulska, Grażyna Wolszczak, Janusz Chabior, Mariusz Bonaszewski, Hanna Konarowska, Jacek Rozenek, Jan Wieteska, Katarzyna Zielińska, Krzysztof Stelmaszyk, Piotr Szwedes, Andrzej Andrzejewski, Katarzyna Ankudowicz, Piotr Grabowski...