• Informacje na temat:

  katarzyna dobór

Artykuły na temat: katarzyna dobór
 • Katarzyna Łaniewska zdradza kulisy pracy nad "Smoleńskiem"

  Katarzyna Łaniewska jest jedną z aktorek zatrudnionych przy nowym filmie Antoniego Krauzego, "Smoleńsk". Łatwo sobie wyobrazić, że dobór obsady nie był najłatwiejszym zadaniem, bowiem wielu aktorów miało odmówić, często z powodów politycznych. Jednak sama Łaniewska, której została powierzona rola Anny Walentynowicz, nie żałuję, że zagrała w filmie. Chwali sobie współpracę na planie. "Praca...

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • "Na dobre i na złe": To jednak nie medycyna?

  O wielkim sukcesie może mówić 19-letnia Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka, córka Wiki Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe": młodziutka aktorka wywalczyła sobie indeks do Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1 października będzie studentką I roku Wydziału Aktorskiego na kierunku aktorstwo i wokalistyka.

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Kasia Zielińska nie zaprosiła Koroniewskiej na premierę. Wojna Trwa!?

  Gdy aktorka zastąpiła w programie Marzenę Rogalską, przyjaciółkę Katarzyny, można się było spodziewać, że szefowe obu drużyn raczej się nie polubią. I faktycznie, między paniami często dochodziło do spięć, nawet o tak błahe sprawy, jak dobór kostiumów. Teraz tygodnik "Na Żywo" donosi, że Zielińska nie zaprosiła Joanny na swoją premierę. "Joasi było przykro" - zdradza tygodnikowi znajoma obu...

 • TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  16 kwietnia TVN uruchomi dwa nowe kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Meteo Active.

 • Odchowała dziecko, teraz wraca do pracy

  Kinga, którą gra Katarzyna Cichopek w serialu "M jak miłość", odchowała dziecko i wróciła do pracy. Ona sama ma ze swoją bohaterką dużo wspólnego. Też angażuje się w nowe projekty zawodowe. Właśnie została naczelną portalu internetowego dla młodych mam.

 • Katarzyna Sokołowska: Moda to sprzedaż marzeń

  "Moja praca jest spełnieniem moich marzeń" - przekonuje Katarzyna Sokołowska, która opowiada o nowym sezonie programu "Top Model".

 • Jeszcze zdąży być w... ciąży

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie...

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.

Dyskusje na temat: katarzyna dobór
 • Re: "Ranczo": Zdradzamy sekrety 9. serii!

  Jeden z niewilu serialy,który da się ogladac,swietny dobór aktorów i reżyser,ale proszę,żebyscie "nie przegieli",bo serial oparty na zasadzie ,że Lusy wróciła ze stanów i co z tego wynikło,ma być na temat,krótko,dowcipnie,a Czerepach jak męda był niech ...hihi..zostanie!

 • Re: "Reguły gry": Katarzyna Kwiatkowska jak Ellen DeGeneres?

  Amerykański program być może i jest ok, w Polsce zaraz ten program "ulepszą" a sztuczność prowadzących lub nietrafiony dobór uczestników zakończą się na jednym sezonie. A potem usłyszymy, że polscy widzowie to buraki