• Informacje na temat:

  katarzyna dobor

Artykuły na temat: katarzyna dobor
 • Katarzyna Łaniewska zdradza kulisy pracy nad "Smoleńskiem"

  Katarzyna Łaniewska jest jedną z aktorek zatrudnionych przy nowym filmie Antoniego Krauzego, "Smoleńsk". Łatwo sobie wyobrazić, że dobór obsady nie był najłatwiejszym zadaniem, bowiem wielu aktorów miało odmówić, często z powodów politycznych. Jednak sama Łaniewska, której została powierzona rola Anny Walentynowicz, nie żałuję, że zagrała w filmie. Chwali sobie współpracę na planie. "Praca...

 • Katarzyna Skrzynecka: Po drugiej stronie

  Katarzyna Skrzynecka jest jurorką w drugiej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już w najbliższą sobotę, 22 listopada, zobaczymy w Polsacie finał muzycznego show. Kto, zdaniem aktorki, ma największe szanse na wygraną?

 • "M jak miłość": Wpadka producentów! Chodzi o bliźniaczki

  Wcielająca się w postać Kingi Zduńskiej Katarzyna Cichopek-Hakiel opublikowała na swoim instagramowym profilu uroczą fotografię z serialowymi dziećmi i nianią (Aleksandra Chapko). "Jak Wam się podoba nowa Niania? Fajna, co nie?" - brzmi opis pod zdjęciem, jednak internauci bardziej niż na nową postać, zwrócili uwagę na serialowe bliźniaczki. Ich zdaniem dobór dzieci pozostawia wiele do...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • "Na dobre i na złe": To jednak nie medycyna?

  O wielkim sukcesie może mówić 19-letnia Pola Gonciarz, czyli serialowa Blanka, córka Wiki Consalidy (Katarzyna Dąbrowska) w "Na dobre i na złe": młodziutka aktorka wywalczyła sobie indeks do Akademii Teatralnej w Warszawie. Od 1 października będzie studentką I roku Wydziału Aktorskiego na kierunku aktorstwo i wokalistyka.

 • TVN z nowymi kanałami: TVN Fabuła i TVN Meteo Active

  16 kwietnia TVN uruchomi dwa nowe kanały tematyczne: TVN Fabuła i TVN Meteo Active.

 • Kasia Zielińska nie zaprosiła Koroniewskiej na premierę. Wojna Trwa!?

  Choć od zakończenia show "Kocham Cię, Polsko!" minęło 16 miesięcy, powstałe na planie animozje między Joanną Koroniewską (35 l.) i Katarzyną Zielińską (34 l.) nadal są żywe.

 • Katarzyna Sokołowska: Moda to sprzedaż marzeń

  "Moja praca jest spełnieniem moich marzeń" - przekonuje Katarzyna Sokołowska, która opowiada o nowym sezonie programu "Top Model".

 • Jeszcze zdąży być w... ciąży

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie...

 • Stylistka gwiazd

  Katarzyna Łukaszyńska zna telewizję od podszewki. Kiedyś aktorka, dzisiaj stylistka opowiedziała o swojej współpracy z gwiazdami szklanego ekranu i wyjaśniła, jak zmienia się styl dziennikarzy telewizyjnych.