• Informacje na temat:

  katarzyna dowbor 2013

Artykuły na temat: katarzyna dowbor 2013
 • Katarzyna Dowbor kończy 60 lat. Jak wyglądała na początku kariery?

  Katarzyna Dowbor świętuje 60. urodziny. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Katarzyna Dowbor o zwolnieniach z TVP!

  Katarzyna Dowbor (56 l.) wyznała, że doskonale rozumie swoich kolegów po fachu.

 • Sylwestrowy Rejs Przebojów dookoła świata Telewizji Polsat: poznaliśmy wykonawców!

  W tym roku "Sylwestrowa Moc Przebojów" będzie pod hasłem - Sylwestrowego Rejsu Przebojów dookoła świata. Tego wyjątkowego wieczoru, 31 grudnia, będą z nami Justin Bieber, Nicki Minaj, Tom Jones, Mick Jagger, Shakira, sir Elton John. Będzie to możliwe za sprawą artystów z programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Razem z nimi w rejs dookoła świata wyruszą najlepsi polscy wykonawcy m.in. Ewa Farna, Kamil Bednarek, Enej, Sylwia Grzeszczak, Jacek Stachursky, Kombii oraz Krzysztof Krawczyk.

 • Joanna Koroniewska (37 l.) nie ma za złe Katarzynie Dowbor (57 l.), że czasem rozpuszcza jej córkę.

 • Katarzyna Dowbor zwolniona z TVP

  Telewizja Polska pożegnała się Katarzyną Dowbor, jedną z popularniejszych prezenterek telewizyjnych, która w TVP przepracowała 30 lat - informuje "Super Express".

 • Katarzyna Dowbor czeka na operację! Z chorobą walczy od lat!

  Katarzyna Dowbor (59 l.) jest ulubienicą widzów programu "Nasz nowy dom". Jakież było ich zdziwienie, gdy w mediach pojawiła się plotka, że prezenterka może zniknąć z programu... Nieobecność gwiazdy na szczęście okazała się chwilowa, jednak jej powód niepokoi.

 • Katarzyna Dowbor poprawia...

  Katarzyna Dowbor prowadzi od września nowy program w telewizji Polsat "Nasz nowy dom". Wraz z ekipą budowlaną remontuje mieszkania ludziom w potrzebie. Okazuje się, że show dziennikarki spodobało się widzom, a stacja notuje wyższą niż rok temu oglądalność w porze jego nadawania

 • Katarzyna Dowbor o zwolnieniach w TVP: Nie wszyscy zachowują się godnie

  Katarzyna Dowbor (56 l.) dzięki programowi "Nasz nowy dom" wróciła nie tylko na antenę ogólnopolskiej stacji, ale i do serc telewidzów. Osoby, które zwolniły ją z Telewizji Polskiej, zapewne żałują, że pozbyły się tak dobrej prezenterki ze swoich szeregów.

 • Dowbor poprowadzi imprezę disco polo

  Muzyczna telewizja Polo TV przygotowała kolejną niespodziankę dla fanów muzyki disco-polo. W piątek, 5 lipca, stacja pokaże na żywo konkursową część Disco Hit Festivalu, który odbywa się w Kobylnicy. Współprowadzącą będzie Katarzyna Dowbor.