• Informacje na temat:

  katarzyna figura co z jej wlosami

Artykuły na temat: katarzyna figura co z jej wlosami
 • Marta Kaczyńska planuje ślub z nowym ukochanym? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Jak czytamy w „Na Żywo”, nie tylko jej były mąż Marcin Dubieniecki (37 l.) zaczął nowe życie i założył rodzinę. Marta Kaczyńska (37 l.) też wprowadza pewne zmiany. Jej relacja z ukochanym podobno wchodzi na kolejny etap.

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Podbije Wenezuelę

  W styczniu Katarzyna Glinka, gwiazda "Barw szczęścia", wyrusza wraz z mężem na obóz survivalowy do Wenezueli. Już teraz przygotowuje się do tego wyjazdu kondycyjnie.

 • Katarzyna Figura z ogoloną głową

  Katarzynę Figurę ( "Żurek" , "Pociąg do Hollywood" ) z ogoloną głową i znane serial owe twarze, m.in. Marcina Bosaka (M jak miłość") i Martę Król ("Na dobre i na złe"), będzie można oglądać w spektaklu "Alina na zachód", wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego. Historię rozgrywającą się na przedmieściach wielkiego miasta wyreżyserował Paweł Miśkiewicz. Premierę zaplanowano na sobotę, 7 stycznia.

 • Christina Ricci: Lubi improwizację

  ...- Koncentruję się przede wszystkim na własnym życiu i na tym, żeby utrzymywać pewien stały poziom w życiu zawodowym - mówi Christina Ricci, bohaterka nowego serialu "Pan Am". Co jeszcze chce osiągnąć w swojej karierze? - Tak naprawdę nie wyznaczam sobie celów. W życiu lubię improwizować - dodaje.

 • Nowa seksbomba w polskim kinie?

  Różowa mini, blond włosy, seksowne ciało! Joanna Kulig coraz częściej porównywana jest do najsłynniejszej seksbomby polskiego kina, Katarzyny Figury.

 • Czterdzieści lat minęło

  ...: "Nowa" (inspektor Paulina Barska), "Duch w dom" (Grażyna), "Kryminalni" (Natalia Orłowska), "Siostry" (Alina), "Teraz albo nigdy" (Katarzyna Marczak), "Tylko miłość" (Maja Kryńska) czy "Niania" (Nicole(...): - Jako mała dziewczynka marzyła o zawodzie dziennikarki. Będąc aktorką co najmniej kilkakrotnie udało jej się spełnić to marzenie. Dziennikarkę zagrała m. in. w "Kilerze" Juliusza Machulskiego, od...

 • Sylwester Kasi Figury

  Niestety zabawy sylwestrowe nie są dla nich... znani i popularni w ten dzień ciężko pracują. Jedną z takich osób jest Katarzyna Figura, która ostatni dzień roku spędzi jako wodzirej w swojej restauracji.

 • Kasia Glinka pokazała brzuszek!

  ...obserwował, jak żona udziela wywiadów, pozuje do zdjęć i rozdaje autografy. Ciążowego brzuszka gratulowała swojej młodszej koleżance Katarzyna Figura, która sama już trzykrotnie przeżywała cud narodzin(...) zagrały główne role. Do Rawy Mazowieckiej na spotkanie z pierwszymi widzami "Wyjazdu integracyjnego" wpadli: Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska...

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

Zdjęcia na temat: katarzyna figura co z jej wlosami