• Informacje na temat:

  katarzyna figura fotografia

Artykuły na temat: katarzyna figura fotografia
 • Katarzyna Figura ma młodszego faceta?

  Katarzyna Figura (52 l.) nie jest już samotna? Aktorka ponoć jest zakochana w swoim młodszym przyjacielu, Marcinie Michnie.

 • "Momenty", czyli Katarzyna Figura fotografuje

  W sobotę, 22 marca, w Galerii Fotografii w centrum Manhattan w Gdańsku, Katarzyna Figura otworzy swoją pierwszą wystawę fotograficzną "Momenty". Pokaże na niej prace własnego autorstwa, a także zdjęcia Marcina Michny, artysty fotografika, z którym współpracuje.

 • Katarzyna Figura: Utrwalić ulotne momenty

  "Obserwacja fantastycznych nadmorskich krajobrazów zainspirowała mnie do tego, aby utrwalić na zdjęciach te niesamowite widoki" - mówi Katarzyna Figura. 22 marca w Gdańsku otwarto pierwszą wystawę zdjęć znanej aktorki.

 • W prestiżowej sekcji północnych pokazów pozakonkursowych (Out of Competition - Midnight) 63. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji zostanie zaprezentowany debiutancki western Piotra Uklańskiego "Summer Love". W filmie wystąpili Bogusław Linda ( "Psy" ), Katarzyna Figura ( "Ubu Król" ) i Val Kilmer ( "Aleksander" ).

 • Warszawa: Festiwal OFF/ON

  Drugi Europejski Tydzień Filmowy, czyli Festiwal OFF/ON, łączący film, muzykę i fotografię, rozpocznie się w poniedziałek, 15 sierpnia, w Warszawie. Zaplanowano między innymi pokazy europejskich filmów fabularnych, warsztaty i codzienne koncerty przed Pałacem Kultury i Nauki. Pokazany zostanie między innymi film "Wizje Europy" - gigantyczny projekt stworzony przez Zentropę - firmę produkcyjną , której jednym z założycieli jest duński reżyser Lars von Trier.

 • Europejski Tydzień Filmowy

  Krzysztof Zanussi, Marek Koterski i Sławomir Fabicki będą wśród gości "OFF/ON Warszawa - 4. Europejskiego Tygodnia Filmowego", który rozpocznie się w stolicy w poniedziałek, 12 sierpnia.

 • Dokąd zmierza polskie kino?

  W sobotę, 18 września, zakończył się 29. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Przeważa opinia, że tegoroczne konkursowe propozycje okazały się lepsze i bardziej różnorodne od tego, co pokazywano w Gdyni w latach ubiegłych. "Jest nadzieja dla polskiego kina" - powiedział Jerzy Stuhr ostatniego dnia festiwalu w rozmowie z INTERIA.PL.