• Informacje na temat:

  katarzyna figura i piotr siwkiewicz

Artykuły na temat: katarzyna figura i piotr siwkiewicz
 • Szyc dał klapsa Przybylskiej

  .... Rodzicami chrzestnymi Wakacyjnego Wagonu Filmowego są gwiazdy niezapomnianego "Pociągu do Hollywood" - Katarzyna Figura i Piotr Siwkiewicz. Stało się już tradycją festiwalu, że na początku lipca na...

 • Diamentowy Klaps dla Borysa

  ...w Sopocie zjawili się m.in. Katarzyna Figura, czyli Elizabeth Sawicky z "Londyńczyków 2", Piotr Siwkiewicz, czyli Jura z "Linii życia", Maria Konarowska, czyli Julka z "Plebanii", oraz młode gwiazdy serialu...

 • Katarzyna Figura marzy o Hollywood

  25 lat temu na ekrany polskich kin trafił film Radosława Piwowarskiego "Pociąg do Hollywood". Kreacja Marioli Wafelek - bufetowej z "Warsu", która marzy o hollywoodzkiej karierze, przyniosła nieznanej szerzej Katarzynie Figurze Złotą Kaczkę oraz tytuł seksbomby polskiego kina.

 • Hucznie obchodziła swoje 44. urodziny Katarzyna Figura ( "Ubu Król" , "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ). W środę, 22 marca, do restauracji, której jest współwłaścicielką, aktorka zaprosiła swoich przyjaciół i znajomych. "Od momentu dzieciństwa nigdy nie obchodziłam urodzin, ale postanowiłam zażartować odwołując się do Dziadów Mickiewicza" - powiedziała solenizantka.

 • "Wiedźmy": Nowy serial TVP

  22 października telewizyjna Jedynka rozpoczęła emisję nowego serial u obyczajowego "Wiedźmy". Bohaterki filmu grają: Katarzyna Figura ( "Żurek" ), Maria Seweryn ( "Kolejność uczuć" ), Magdalena Różczka (serial "Oficer"). Reżyserem serialu jest Jan Kidawa-Błoński ( "Skazany na bluesa" ).

 • Kino Letnie Sopot - Zakopane

  1 lipca odbyła się uroczysta inauguracja Orange Kino Letnie Sopot - Zakopane. Odbyły się 2 uroczyste gale - w Sopocie gospodarzem wieczoru był Olivier Janiak, a w Zakopanem Tomasz Raczek.

Zdjęcia na temat: katarzyna figura i piotr siwkiewicz