• Informacje na temat:

  katarzyna figura nogi

Artykuły na temat: katarzyna figura nogi
 • Katarzyna Figura: Jak jej mąż czuje się po wypadku?

  .... Katarzyna Figura jak dotąd nie skomentowała wypadku męża. Ich sprawa rozwodowa toczy się od wielu lat, formalnie nadal są małżeństwem. Wyraziła zgodę, by córki poleciały do ojca. Gwarantką tego, że(...) facebookowym wiosną ubiegłego roku. Schoenhals uważał z kolei, że żona utrudnia mu kontakty z dziećmi. Mówił o tym m.in. w programie DD TVN w styczniu 2015 roku. Katarzyna Figura z rezerwą przyjmuje...

 • Figura nadopiekuńczą mamą

  Katarzyna Figura użyczyła swojego głosu jednej z bohaterek animacji "Dino mama 3D".

 • Katarzyna Figura przerażona planami byłego męża! Robi jej na złość?!

  ...spokojnie odetchnąć. Niestety, Schoenhals ma inne plany, bo jak się okazało, chce osiąść w Polsce na dobre! Choć niedawno wygrała jeden z procesów wytoczonych jej przez męża Kaia Schoenhalsa, Katarzyna Figura nie może w pełni cieszyć się z tego sukcesu. Sen z powiek spędza aktorce fakt, iż ojciec jej córek robi wszystko, by wyprowadzić ją z równowagi. Najpierw ogłaszał w Internecie, że szuka mieszkania...

 • Odpadła, choć nie upadła

  Mimo świetnego występu Katarzyna Pakosińska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". O wiele niższą notę od jury otrzymała Weronika Marczuk, której podczas tańca przydarzył się upadek, jednak widzowie wskazali właśnie na Pakosińską. Najlepszy na parkiecie był znowu Kacper Kuszewski.

 • Katarzyna Figura: Czy łzy córek zmiękczą jej serce?

  Takiego scenariusza, jaki niedawno napisało dla niej życie, Katarzyna Figura (56 l.) nie brała pod uwagę…

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Figura: Mam zgrabne nogi

  Aktorka w jednym z wywiadów wyznała, że uwielbia swoje nogi, szczególnie teraz, kiedy udało jej się schudnąć. "Będę nadal nosić mini, kiedy tylko będę miała ochotę. W nosie mam, jeśli ktoś mi zarzuci, że nie wypada" - mówi.

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Figura: Czuję się seksowna, młoda i ładna

  Katarzyna Figura nie wstydzi się swoich zmarszczek i metryki. Nie ma w planach także odmładzających operacji plastycznych. - To idiotyzm. Wszyscy wiedzą, ile mam lat - mówi.

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.

Dyskusje na temat: katarzyna figura nogi