• Informacje na temat:

  katarzyna figura peruka

Artykuły na temat: katarzyna figura peruka
 • Gwiazdy, gwiazdki i gwiazdeczki na Różach Gali

  ..., producentka Ilona Łepkowska pochwaliła się córką Weroniką, a Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska z "Rezydencji", po raz kolejny zaprezentowała się w peruce i w bardzo odważnym mini. Pięknie i elegancko wyglądały m.in. Magdalena Kumorek, czyli Anka Zawadzka z "Przepisu na życie", Marta Powałowska i Aleksandra Kisio, czyli Basia Stasiak i Gośka Figura z "Prosto w serce", Andżelika Piechowiak i Anna...

 • Figura: Gangster w kobiecym ciele

  10 sierpnia na ekrany kin wejdzie "Yuma" - ekscytujące połączenie kina akcji, komedii i romansu z popisową rolą Jakuba Gierszała. - Ten film ma w sobie coś światowego, niepolskiego - twierdzi Katarzyna Figura. Aktorka zagrała w nim Halinkę, kobietę-gangstera o temperamencie bohaterek Almodovara.

 • Katarzyna Figura z ogoloną głową

  Katarzynę Figurę ( "Żurek" , "Pociąg do Hollywood" ) z ogoloną głową i znane serial owe twarze, m.in. Marcina Bosaka (M jak miłość") i Martę Król ("Na dobre i na złe"), będzie można oglądać w spektaklu "Alina na zachód", wystawianego na deskach warszawskiego Teatru Dramatycznego. Historię rozgrywającą się na przedmieściach wielkiego miasta wyreżyserował Paweł Miśkiewicz. Premierę zaplanowano na sobotę, 7 stycznia.

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.