• Informacje na temat:

  katarzyna figura piersi

Artykuły na temat: katarzyna figura piersi
 • Katarzyna Figura boi się, że zachoruje! "Jestem obciążona genetycznie"

  Katarzyna Figura ma nadzieję, że los nie dotknie jej chorobą...

 • 50 najlepszych utworów 2014 roku

  Po 10 latach od śmierci Johnny'ego Casha jego syn znalazł w przepastnych archiwach prawdziwą perłę - utwór "She Used To Love Me a Lot" z lat 80. Kompozycja ta została wydana jako singel dopiero teraz, w 2014 roku. Zobaczcie, jakie jeszcze piosenki wybraliśmy do naszego podsumowania.

 • Europa zachwycona piersiami Figury

  ...swoje grzeszki małe i większe, o których wolałby nie pamiętać. Pani Katarzyna jest tak wybitną aktorką, że nawet jakby zagrała pralkę, czy długopis, to byłoby to dobre aktorstwo". Internauci są zachwyceni: "Polska aktorka Katarzyna Figura błyszczy talentem na tle pozostałych aktorek" - cytuje komentarze tabloid. Szwedzki internauta o nicku RaHzeLL poszedł nawet dalej: "Zakochałem się w tej blond...

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • Yach Film: Poznaliśmy najlepsze polskie teledyski 2013 roku

  Grand Prix Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film otrzymały dwa teledyski. Nagrodzono Madsa Nyggarda Hemmingsena za teledysk do piosenki "Postój zimowy" Czesława Mozila oraz duet Drobczyk/Kopaniszyn za klip do utworu "Zwolniony" zespołu hipiersoniK.

 • Wszystko się ułoży

  ...trafia żona burmistrza Leśnej Góry, Luiza Walewska, która obawia się, że ma raka piersi. Serial obyczajowy, 48 min, Polska, 2018 Reżyseria: Sylwester Jakimow Scenariusz: Monika Purzycka Aktorzy: Mateusz Janicki, Filip Bobek, Edyta Olszówka, Marcin Kwaśny (Staszek), Piotr Garlicki (Tretter), Mateusz Damięcki (Krzysztof), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Grażyna Zielińska (Maria), Marek Bukowski (dr...

 • Specjalistki od "momentów"

  ...w momencie, gdy triumfalny pochód przez polskie ekrany rozpoczęła okrzyknięta "pierwszą skandalistką Rzeczpospolitej" Katarzyna Figura. Już w pierwszych filmach aktorka odkryła wszystkie atuty swojej(...) filmowi w ogóle zwrócili na mnie uwagę, a widzowie uznali za symbol seksu - żartuje Katarzyna Figura. Do historii polskiego kina przejdzie scena z filmu Juliusza Machulskiego "Kingsajz", w której po...

 • Wolszczak powiększyła biust?

  Grażyna Wolszczak przyznała się do korekty nosa, ale ani słowem nie wspomina o powiększeniu piersi. Jednak fakty mówią same za siebie.

 • Kultowe seriale: Anna Seniuk zdobyła popularność dzięki... piersiom!

  ...widzów polskich aktorek wszech czasów. Niedawno jej nazwisko znalazło się na liście dziesięciu najseksowniejszych gwiazd PRL-u (plebiscyt wygrała Katarzyna Figura), a w tym roku na 7. Kołobrzeskim(...) udziału w dwóch filmach - "Zacne grzechy" i "Weekendy". Role, które w nich zagrała, przeszły jednak bez echa. Ogromną popularność zdobyła dopiero kilka lat później dzięki swoim... piersiom. Była bowiem...

Wideo na temat: katarzyna figura piersi
 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.