• Informacje na temat:

  katarzyna figura plotki

Artykuły na temat: katarzyna figura plotki
 • Katarzyna Figura gwiazdą 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy"?

  Już niebawem ruszają nagrania 2. edycji programu "Agent. Gwiazdy". Jeden z tabloidów ujawnia, że uczestniczką show będzie m.in. Katarzyna Figura (54 l.).

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Koniec małżeństwa Figury?

  Katarzyna Figura i Kai Schoenhals ostatnio widzieli się w... sierpniu ubiegłego roku. Wygląda na to, że zaczynają układać sobie życie osobno - ona w Polsce, on w USA.

 • Wstrząsające wyznania Figury!

  Katarzyna Figura zdecydowała się definitywnie zakończyć swoje małżeństwo z Amerykaninem Kaiem Schoenhalsem i opowiedzieć w jednym z pism, jak naprawdę wyglądało jej życie u boku męża. - Byłam poniżana, upokarzana, bita. Żyłam w strachu - wyznała gwiazda.

 • Figura przeżywa ciężkie chwile

  ...47-letnia Katarzyna Figura ostatnio przeżywa bardzo trudny okres w swoim życiu. Jej mąż Kai Schoenhals kilka miesięcy temu uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu: "W taksówkę, którą jechał, wjechało inne auto. Kai został ranny. Ma unieruchomioną sporą część ciała. Do dziś ma problemy zdrowotne. Jest na rehabilitacji za granicą, ale dochodzi do siebie" - zdradziła aktorka w piśmie "Rewia". Figura...

 • Figura z mężem w sądzie

  Katarzynę Figurę czeka w najbliższym czasie wiele wizyt w sądzie. Dlaczego?

 • Figura dementuje: Nie ma mowy o rozwodzie!

  Katarzyna Figura postanowiła w końcu skomentować plotki dotyczące rzekomego kryzysu w jej małżeństwie. Aktorka zapewnia, że nic złego się nie dzieje.

 • Katarzyna Glinka na pokuszenie

  Szampan, przebojowa muzyka i luksusowy apartament, a w nim Katarzyna Glinka i dwóch mężczyzn gotowych na wszystko. W komedii "Wyjazd integracyjny" o względy pięknej aktorki rywalizować będą Tomasz Karolak i Jan Frycz. Jednak dziewczyna postanowi pokrzyżować ich ambitne plany i dać adoratorom bolesną nauczkę...

 • Syn Violetty Villas wyznaje: Mamę zniszczyli ubecy

  ...największe szanse ma pochodząca z Wrocławia Anna Ilczuk. Dojrzałą Villas miałaby zagrać Katarzyna Figura. *** Zobacz więcej:(...) publiczności sztukę na najwyższym poziomie, koncerty, jakich w Polsce wtedy nie znano. To, niestety, nie spodobało się ówczesnej władzy. Zaczęły się krytyczne recenzje, parszywe plotki. Piosenki Villas zniknęły...

 • Sława, kasa i... wiedza

  Aktor z dyplomem elektryka. Gwiazdor kina akcji inżynierem chemii. Weterynarz prowadzi teleturniej, a filmowa seksbomba wykłada na uczelni. Od dawna wiadomo, że kariera w show-biznesie nie musi iść w parze z rodzajem wykształcenia. Choć są i tacy, dla których nauka jest równie ważna, co sława.

Dyskusje na temat: katarzyna figura plotki