• Informacje na temat:

  katarzyna figura urodziny

Artykuły na temat: katarzyna figura urodziny
 • Teściowa Katarzyny Figury udzieliła wstrząsającego wywiadu!

  Amber.  Katarzyna Figura zeznała w sądzie, że mąż znęcał się nad nią fizycznie i psychicznie, a ponadto stosował przemoc wobec dzieci.  Na korzyść aktorki świadczyła w procesie rozwodowym również jej(...): Kiedy ostatni raz widziała się pani z wnuczkami? - Były u mnie podczas ostatnich ferii zimowych. Bardzo im się tutaj podobało. Świętowałyśmy z Kaszmir jej jedenaste urodziny. Kaszmir i Koko są cudownymi...

 • Hucznie obchodziła swoje 44. urodziny Katarzyna Figura ( "Ubu Król" , "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" ). W środę, 22 marca, do restauracji, której jest współwłaścicielką, aktorka zaprosiła swoich przyjaciół i znajomych. "Od momentu dzieciństwa nigdy nie obchodziłam urodzin, ale postanowiłam zażartować odwołując się do Dziadów Mickiewicza" - powiedziała solenizantka.

 • Katarzyna Dowbor: Spisałam testament

  W ostatnim czasie tabloidy rozpisywały się, że Katarzyna Dowbor (60 l.) będzie otrzymywać bardzo niską, wręcz "głodową" emeryturę - dziennikarka przez wiele lat miała odprowadzać jedynie tzw. "uzysk", czyli podatek od połowy wynagrodzenia. W najnowszym wywiadzie sama zainteresowana odniosła się do tych informacji.

 • Urodziny Katarzyny Figury

  Katarzyna Figura - aktorka filmowa i teatralna, odtwórczyni ról w m.in. "Pociągu do Hollywood" , "Kingsajzie" , i "Żurku" , w czwartek, 22 marca, skończy 45 lat.

 • ​Serialowcy uczcili 50. urodziny radiowej Trójki

  Piotr Polk, czyli Orest Możejko z "Ojca Mateusza", i Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska z "Rezydencji", oraz prawie 50 innych znanych z seriali gwiazd wzięło udział w przedstawieniach "Trójka do potęgi" przygotowanych z okazji 50. urodzin Programu 3 Polskiego Radia. Dwa premierowe spektakle zgromadziły na scenie i na widowni rekordową liczbę gwiazd!

 • "Momenty", czyli Katarzyna Figura fotografuje

  W sobotę, 22 marca, w Galerii Fotografii w centrum Manhattan w Gdańsku, Katarzyna Figura otworzy swoją pierwszą wystawę fotograficzną "Momenty". Pokaże na niej prace własnego autorstwa, a także zdjęcia Marcina Michny, artysty fotografika, z którym współpracuje.

 • ​Stuknęła jej pięćdziesiątka!

  Katarzyna Figura, czyli Anna Żurowska z "Rezydencji", kończy dzisiaj 50 lat!

 • Figura: Dla Stuhra rzuciła Hollywood

  Katarzyna Figura wyznała w niedawnym wywiadzie, że rok 1997 był dla niej szczególnie trudny - jako kobiety i aktorki. Gwiazda bardzo przeżyła swe 35. urodziny, a jej hollywoodzka kariera nie rozwijała się tak, jakby sobie tego życzyła. Dlatego propozycja Jerzego Stuhra , aby zagrała w jego filmie "Historie miłosne" , spadła jak z nieba. Po kilku latach spędzonych w Los Angeles, aktorka zdała

 • Agnieszka Kotulanka kończy 60 lat! Nie będzie urodzinowej fety

  Problemy, które ją dotknęły, są trudne nawet dla jej dzieci. Córka Katarzyna stara się pomagać mamie. Na razie jednak ze zmiennym szczęściem, bo walkę o normalność aktorka musi przecież stoczyć i wygrać sama... Kiedyś była wzorem dla wielu Polek. Dojrzała, piękna, z nienaganną figurą, mimo upływu lat w mężczyznach niezmiennie wzbudzała zachwyt. Wydawało się, że jeśli nie ma wszystkiego - wszak...

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

Dyskusje na temat: katarzyna figura urodziny
 • Re: "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska świętuje 30. urodziny

  Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Agata Kulesza - owszem. Ale Maja Ostaszewska, czy Magdalena Cielecka to pały drewniane, które mogłyby jedynie zagrać role damskich pierdów w sztukach Fredry.

 • Re: "Julia": Marta Żmuda Trzebiatowska świętuje 30. urodziny

  Jest drewnianą aktorką i dlatego nie ma propozycji. Brak jej charyzmy i tego czegoś, co mają np. Krystyna Janda, Katarzyna Figura, Agata Kulesza, Maja Ostaszewska czy Magdalena Cielecka. Trzebiatowska nie wprowadza do żadnej swojej roli kompletnie nic...Żadnych emocji. Tak jak ona mogłaby zagrać każda przeciętna dziewczyna z ulicy. Tyle w temacie.