• Informacje na temat:

  katarzyna galica

Artykuły na temat: katarzyna galica
 • Jakiego faceta szuka Galica?

  O czym marzy Katarzyna Galica, gwiazda programu "Jak ONI śpiewają"? W najbliższym wydaniu magazynu "Szoł" w RMF FM aktorka odpowie na kilka dociekliwych pytań Marty Grzywacz i Piotra Jaworskiego.

 • W kawiarni "Paradis" spotyka się para kochanków Hilda Klopps, żona Hansa Kloppsa (w tej roli Katarzyna Galica) oraz Hermann Brudner, w którego wciela się Piotr Pręgowski. Rozmawiają o nieudanym seksie, ale i... pewnym spisku, który być może przyniesie awans Hildzie.

 • Pierwsza miłość

  Bartek umówił pierwsze spotkanie z psychologiem w domu Śmiałków. Gdy Emilka dowiaduje się, że to koleżanka Bartka z pracy, Kornelia (Katarzyna Galica),...

 • Kto zatańczy po raz ósmy?

  Pojawiają się pierwsze doniesienia o nowych uczestnikach ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Najprawdopodobniej w kolejnej serii zobaczymy Sylwię Gruchałę i Ewelinę Flintę.

 • Wizyta szkolnej brzyduli i... rodzącej pacjentki!

  Anna Samusionek - dawna koleżanka Jerzego (Jacek Braciak) i Tadeusza (Tomasz Karolak) - w szkole miała ksywkę... Pasztet oraz Katarzyna Galica w roli pacjentki Joanny (Kinga Preis), która zacznie rodzić u Polaków w... salonie! - oto atrakcje 15. i 16. odcinka “Ja to mam szczęście!" (emisja w środę 25 kwietnia).

 • Kto zatańczy z gwiazdami?

  Rozpoczęły się przygotowania do dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Kto pojawi się tym razem na parkiecie?

 • Gwiazdy pożegnały lato w Uniejowie

  W Uniejowie - mieście słynącym z term i turniejów rycerskich - znane z seriali gwiazdy i gwiazdki pożegnały lato. Wśród gości korzystających w weekend z uniejowskich rozrywek były m.in. Renata Pękul, czyli Renata Zabużańska z "Klanu", Katarzyna Galica, czyli pani Lidka z "Ja to mam szczęście!", i Anna Szymańczyk, czyli Dagmara Maciejewska z "Pierwszej miłości".

 • Liszowska bez negliżu

  Joanna Liszowska zrezygnowała z roli Hildy Klops w serial u "Halo Hans", gdyż wystraszyła się... roznegliżowanych zdjęć.

 • Z prędkością Strusia Pędziwiatra

  Katarzyna Galica, czyli serialowa Ewa Jaskulska z "Samego Życia", potrafi malować się i układać rozczochrane włosy w taksówce. Ot, prawdziwa kobieta!

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

Zdjęcia na temat: katarzyna galica
Wideo na temat: katarzyna galica
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....

Dyskusje na temat: katarzyna galica
 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Katarzyna Galica, Dariusz Siastacz, Marek Kossakowski, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki, Patryk Cierniejewski, Jan Janga Tomaszewski, Aleksandar Milićević, Aleksandra Hamkało, Norbert Kaczorowski, Zbigniew(...) Stockinger, Joanna Kurowska, Cezary Żak, Artur Barciś, Katarzyna Zielińska, Józef Pawłowski, Julia Wyszyńska, Jakub Tolak, Anna Karczmarczyk, Marta Ścisłowicz, Witold Wieliński, Katarzyna Ucherska