• Informacje na temat:

  katarzyna gawrońska

Artykuły na temat: katarzyna gawrońska
 • Katarzyna Skrzynecka: Były mąż cieszy się, że ułożyła sobie życie

  Katarzyna Skrzynecka (47 l.) nie chce się wypowiadać na temat małżeństwa ze Zbigniewem Urbańskim (49 l.). On za to chętnie zabrał głos, gdy dziennikarze zapytali go o byłą żonę...

 • "Hell's Kitchen": Nie przestają płakać

  W ostatnim odcinku "Hell's Kitchen" niespodziewanie odpadły aż dwie uczestniczki: Agata Gawrońska i Paulina Sawicka. Mimo że Katarzyna Rajkiewicz i Sylwia Biały zostały w programie, obie przeżywają prawdziwy dramat.

 • Zbigniew Urbański: Jego żona straciła pracę przez ciążę!

  Żona Zbigniewa Urbańskiego, Katarzyna Gawrońska, ma problemy ze znalezieniem nowego zatrudnienia.

 • Kasia Skrzynecka wściekła. Nadal nie może wziąć ślubu z Łopuckim!

  Biała suknia i ślub w kościele. O tym Katarzyna Skrzynecka (43 l.) marzy od dawna, podobnie jak jej mąż Marcin Łopucki (40 l.).

 • "Ślad": Morderstwa dilerów

  ...wystąpią: Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

 • Były mąż o Skrzyneckiej

  .... Katarzyna miała wielu kolegów, w pewnym momencie w tym związku zrobiło się dla mnie za ciasno. Rozmawiałem z nią o tym, ale to niczego nie zmieniło, więc podjąłem męską decyzję" - wyznał w wywiadzie(...) znów dowiaduję się o czymś z gazet. Tym bardziej że po roku powinienem przecież dostać jakieś dokumenty. Zacząłem się czuć jak w jakimś wyścigu medialnym po rozwody". Katarzyna Skrzynecka jest obecnie...

 • Skrzynecka unieważnia ślub kościelny

  Katarzyna Skrzynecka (40 l.) jest coraz bliżej unieważnienia ślubu kościelnego z pierwszym mężem, byłym policjantem Zbigniewem Urbańskim (41 l.). Wczoraj, 8 czerwca, odbyła się pierwsza rozprawa w Archidiecezji Warszawskiej.

 • Zbigniew Urbański będzie ojcem

  Partnerka dziennikarza, Katarzyna Gawrońska, latem urodzi mu córkę. Para ma już 4-letnią Millę. Co ciekawe, były policjant zaraz po szczęśliwym rozwiązaniu planuje kolejny raz się ożenić. "8 lat nieformalnego związku to sporo, dotarliśmy się i czas powiedzieć sobie 'tak'" - mówi "Rewii". Przypomnijmy, że z Katarzyną Skrzynecką mężczyzna tworzył rodzinę przez cztery lata. O rozwodzie aktorka...

 • Zbigniew Urbański w szoku. O unieważnieniu ślubu ze Skrzynecką dowiedział się z... gazety!

  Sąd metropolitarny po sześciu latach procesu orzekł nieważność ślubu kościelnego Katarzyny Skrzyneckiej i Zbigniewa Urbańskiego. Prezenter ma żal do byłej żony, że o wyroku dowiedział się z... gazety.

 • Były Skrzyneckiej robi karierę

  ...i wielka kariera telewizyjna zwykłego policjanta. No tak, szanse czekają tylko żeby je wykorzystać. Przy okazji warto wspomnieć, że Katarzyna Gawrońska jest wydawcą programów w telewizji TVN. Ale przecież...

Zdjęcia na temat: katarzyna gawrońska
Wideo na temat: katarzyna gawrońska
 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  : Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.