• Informacje na temat:

  katarzyna glinka czy urodzila

Artykuły na temat: katarzyna glinka czy urodzila
 • "Barwy szczęścia": Doszliśmy do tego etapu dzięki widzom - rozmowa z Katarzyną Glinką

  .... W ostatnich miesiącach zrealizowaliśmy wiele ciekawych scen, które niedługo zobaczą widzowie. Wątek Kasi i Łukasza (Michał Rolnicki - przyp. aut.) wkroczy w świat zorganizowanej przestępczości. Na rodzinę(...), bo jest o emocjach, miłości, przemijaniu. Wiele wątków dotyczy współczesnych, także drażliwych, problemów społecznych. Serial odnosi się do trudnych spraw w danym momencie, otwieramy ludzi...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • "Barwy szczęścia": Będzie pikantnie

  ...do tego typu charakternych kobiet, którym niezwykle trudno się sprzeciwić. (śmiech) Jej podwładnym jest przystojny dyrektor marketingu Łukasz, grany przez Mikołaja Krawczyka, mąż serialowej Doroty(...) Dorota przyłapie nas, wychodzących z hotelu, i zrobi potworną scenę zazdrości. Jest bowiem przekonana, że mamy burzliwy romans. Dopiero w nowej serii okaże się, czy tak jest w rzeczywistości. Czyli...

 • Wyjątkowy rok w jej życiu

  Nadchodzący rok będzie dla Katarzyny Glinki wyjątkowy - urodzi synka, swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradza, jak znosi ciążę i przygotowuje się do powitania malucha na świecie.

 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Z przymrużeniem oka

  ...​- Czasem musiałam się gryźć w język - Katarzyna Glinka zagra jedną z głównych ról w powracającym na antenę "Daleko od noszy". Aktorka zdradza też, kiedy jej wyobraźnia szaleje i co ją denerwuje.

 • Pierwsze takie święta

  W tym roku Wielkanoc będzie dla Katarzyny Glinki i jej męża Przemka niezwykłym wydarzeniem. Po raz pierwszy spędzą ją z synkiem.

 • Ksawery przytuli jeszcze synka

  W "Barwach szczęścia" będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery (Sebastian Cybulski) przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią (Katarzyna Glinka) wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.

 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

 • Oto znane "słoiki"!

  Polscy aktorzy, piosenkarze czy celebryci na każdym kroku podkreślają, że kochają Warszawę. Wielu z nich nie pochodzi jednak ze stolicy. Sprawdźcie, gdzie urodziły lub wychowały się słynne „słoiki”.

 • Kamińska odda mercedesa

  Julia Kamińska, która kilka dni temu wygrała w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę oraz mercedesa, powiedziała, że auto podaruje tacie, ponieważ nie posiada prawa jazdy.