• Informacje na temat:

  katarzyna glinka czy urodzila

Artykuły na temat: katarzyna glinka czy urodzila
 • "Barwy szczęścia": Doszliśmy do tego etapu dzięki widzom - rozmowa z Katarzyną Glinką

  .... W ostatnich miesiącach zrealizowaliśmy wiele ciekawych scen, które niedługo zobaczą widzowie. Wątek Kasi i Łukasza (Michał Rolnicki - przyp. aut.) wkroczy w świat zorganizowanej przestępczości. Na rodzinę(...), bo jest o emocjach, miłości, przemijaniu. Wiele wątków dotyczy współczesnych, także drażliwych, problemów społecznych. Serial odnosi się do trudnych spraw w danym momencie, otwieramy ludzi...

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • "Zawsze warto": Katarzyna Zielińska zmienia fryzurę i... życie!

  Katarzyna Zielińska przefarbowała włosy na blond, gdy urodziła drugiego syna. Teraz wróciła do koloru rudego, który pierwszy raz zafundowała sobie, gdy 12 lat temu dołączała do obsady serialu "Barwy szczęścia". Odmieniona aktorka planuje zwiedzić Nowy Jork i Japonię.

 • Wyjątkowy rok w jej życiu

  Nadchodzący rok będzie dla Katarzyny Glinki wyjątkowy - urodzi synka, swoje pierwsze dziecko. Aktorka zdradza, jak znosi ciążę i przygotowuje się do powitania malucha na świecie.

 • "Barwy szczęścia": Agnieszka Warchulska dołącza do obsady!

  Do obsady "Barw szczęścia" dołączyła 47-letnia obecnie Agnieszka Warchulska, której bohaterka Iza Małek zaburzy z wielkim trudem wypracowany spokój w małżeństwie Kasi (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki).

 • Pierwsze takie święta

  W tym roku Wielkanoc będzie dla Katarzyny Glinki i jej męża Przemka niezwykłym wydarzeniem. Po raz pierwszy spędzą ją z synkiem.

 • "Barwy szczęścia": Dumny dziadek

  Stefan (Krzysztof Kiersznowski) straci głowę dla swego malutkiego wnuczka. Stwierdzi, że chłopczyk, którego urodziła Carina (Divine Kitenge-Martyńska), odziedziczył po nim geny i z pewnością wyrośnie na wspaniałego mężczyznę. Dumny dziadek postanowi przekonać Kaśkę (Katarzyna Glinka), by wybrała się z nim do szpitala i poznała Stefcia...

 • Najgorętsze serialowe romanse

  Fascynacja, namiętność, zdrada. Bez tych emocji trudno wyobrazić sobie przykuwający uwagę scenariusz. Chcesz dowiedzieć się co w nowych odcinkach czeka najpopularniejsze serialowe pary?

 • "Barwy szczęścia": Będzie pikantnie

  ...do tego typu charakternych kobiet, którym niezwykle trudno się sprzeciwić. (śmiech) Jej podwładnym jest przystojny dyrektor marketingu Łukasz, grany przez Mikołaja Krawczyka, mąż serialowej Doroty(...) Dorota przyłapie nas, wychodzących z hotelu, i zrobi potworną scenę zazdrości. Jest bowiem przekonana, że mamy burzliwy romans. Dopiero w nowej serii okaże się, czy tak jest w rzeczywistości. Czyli...

 • Kamińska odda mercedesa

  Julia Kamińska, która kilka dni temu wygrała w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" Kryształową Kulę oraz mercedesa, powiedziała, że auto podaruje tacie, ponieważ nie posiada prawa jazdy.