• Informacje na temat:

  katarzyna glinka makijaz

Artykuły na temat: katarzyna glinka makijaz
 • Katarzyna Glinka: Dzień jak na karuzeli

  W jej kalendarzu nie ma pustych miejsc. Sesje zdjęciowe, plany filmowe, gra w teatrze, a do tego dbanie o kondycję. Ale Kasia Glinka na wszystko znajduje czas, nawet na gotowanie!

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  ...warszawskiego klubu Sketch przyszły m.in. Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu", Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", Agnieszka Włodarczyk, czyli Wiki z "Plebanii", Urszula Dębska, czyli Karolina Wojciechowska z "Plebanii", Katarzyna Maciąg, czyli Marta Łukasik ze "Szpilek na Giewoncie", i Monika Mrozowska, czyli Aśka Zarańska z "Hotelu 52". "Sekrety makijażu" zawierają - oprócz...

 • "Barwy szczęścia": Alicja zastawi sidła na Sadowskiego!

  Gdy tylko Alicja (Monika Dryl) dowie się, że Kaśka (Katarzyna Glinka) wyjechała na szkolenie, postanowi skorzystać z nieobecności rywalki i odwiedzi Łukasza (Michał Rolnicki), by go uwieść!

 • Naga prawda o seksbombach znad Wisły

  Adeptki sztuki aktorskiej niechętnie rozbierają się przed kamerą. Wolą, by dostrzegano ich umiejętności, a nie zwracano uwagę wyłącznie na ciało. Jeśli chcą pokazać się jak je Bóg stworzył, przyjmują lukratywne oferty od magazynów dla mężczyzn i na ich łamach pozwalają się całkowicie obnażyć. Z tej okazji skorzystały już między innymi Anna Mucha, Aneta Zając, Katarzyna Glinka, Jolanta...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..., dziś w obsadzie są też: Urszula Dębska (Sabina Weksler), Mateusz Banasiuk (Radek Zieliński), Michał Koterski (Henryk "Kaśka" Saniewski), Katarzyna Ankudowicz (Beata Mazur), Błażej Michalski (Mikołaj...

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Główna faworytka "Tańca..."

  W ostatnim czasie Katarzyna Glinka pokazuje się na małym ekranie nie tylko w serial ach, ale coraz częściej także w programach rozrywkowych. Po show TVP2 "Gwiazdy tańczą na lodzie" przyszedł czas na "Taniec z gwiazdami".

 • "Zawsze miałam dużo energii"

  Ostatnio jej kariera nabrała rozpędu, ciekawe propozycje zawodowe posypały się jak z rękawa, a ona żyła w szalonym tempie. Ale w nowym roku zamierza zwolnić. - Chcę poświęcić czas sobie i dziecku - mówi aktorka, która wkrótce zostanie mamą.

Dyskusje na temat: katarzyna glinka makijaz