• Informacje na temat:

  katarzyna glinka piersi

Artykuły na temat: katarzyna glinka piersi
 • Glinka wstydzi się swojego biustu

  To rozczarowanie dla tych, którzy, idąc do kina na film "Wyjazd integracyjny", sądzili, że zobaczą piersi Kasi Glinki !

 • "Barwy szczęścia": Premierowe odcinki od 27 sierpnia

  Nowy sezon "Barw szczęścia" to emocjonalny miks zabawnych, wzruszających i momentami zapierających dech w piersi wydarzeń, w których uczestniczyć będą bohaterowie tego najpopularniejszego w Polsce serialu codziennego.

 • Joanna Moro wraca do "Barw szczęścia"!

  Joannę Moro, którą masowa publiczność pokochała za tytułową rolę w serialu "Anna German", znów będzie można oglądać jako Zosię Karnicką w "Barwach szczęścia". Marta (Katarzyna Zielińska) załatwi jej - na swoją zgubę - posadę asystentki u Artura (Jacek Rozenek).

 • Sekrety makijażu serialowych gwiazd

  Znane z seriali gwiazdy bez wahania przyjęły zaproszenie makijażystki Eryki Sokólskiej do udziału w projekcie "Sekrety makijażu" i zgodziły się na własnej skórze zaprezentować efekty jej pomysłów na make-up. Przy okazji wsparły Wielką Kampanię Życia - Avon Kontra Rak Piersi.

 • Sylwester gwiazd

  ...się do góry nogami. Oby w przyszłym roku było ciekawie i żeby mi i moim bliskim dopisywało zdrowie, z resztą sobie poradzę. Katarzyna Glinka:  W sylwestra będzie ślub To był dla niej wyjątkowo(...) nartach, porozmawiać, poczuć się jak wśród swoich. To są naprawdę piękne tereny z widokami zapierającymi dech w piersi. - W mijającym roku byłem w Jakuszycach cztery razy. W tym mam plan, żeby razem...

 • Taniec z jajami

  W świątecznym odcinku "Tańca z gwiazdami" najsłabiej ocenieni zostali Ola Szwed i Robert Rowiński, którzy pożegnali się z programem.

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Bania u Cygana do rana!

  Wyjazd integracyjny , reż. Przemysław Angerman, Polska 2011, dystrybutor Kino Świat International, premiera kinowa 4 listopada 2011 roku.

Dyskusje na temat: katarzyna glinka piersi