• Informacje na temat:

  katarzyna glinka z synkiem

Artykuły na temat: katarzyna glinka z synkiem
 • Katarzyna Glinka zakochana! Kim jest jej partner?

  Nie udało jej się ocalić małżeństwa, kolejny związek też był porażką. Teraz na nowo uwierzyła w miłość. Katarzyna Glinka (41 l.) znów jest zakochana! Kto zdobył serce aktorki?

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Katarzyna Glinka rozstała się z partnerem?!

  Aktorka wiosną 2015 roku rozwiodła się z mężem, Przemysławem Gołdoniem, po 10 latach małżeństwa. Niezbyt długo jednak była samotna. Jak donosiły media, Glinka  dość szybko weszła w nowy związek. Jej ukochany, Jarosław, chyba wolał się trzymać z dala od show-biznesu, gdyż nieczęsto towarzyszył aktorce  na imprezach branżowych. Mężczyzna ponoć świetnie dogadywał się z synkiem gwiazdy, Filipem...

 • Glinka świętuje 35. urodziny

  Katarzyna Glinka kończy w czwartek, 19 kwietnia, 35 lat. Dla aktorki będą to pierwsze urodziny, które spędzi ze swoim synkiem Filipem.

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka teraz będzie... śpiewać!

  Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka-Rybińska z „Barw szczęścia”, nie miała dotąd okazji, by zaprezentować się swym fanom jako... piosenkarka. Wkrótce jednak do tego dojdzie, bo aktorka przyjęła propozycję występu w show „Twoja twarz brzmi znajomo”!

 • Katarzyna Glinka: Wielkanoc w gronie najbliższych

  Katarzyna Glinka bardzo chciałaby, aby jej synek Filip wspominał kiedyś święta tak ciepło, jak ona wspomina Wielkanoce, które jako dziecko spędzała w towarzystwie ukochanej babci.

 • Katarzyna Glinka wije sobie nowe gniazdko!

  Wbrew plotkom nowy związek aktorki wcale się nie rozpadł. Jak dowiedziało się "Na Żywo", Katarzyna Glinka (37 l.) wraz z ukochanym wprowadziła się do luksusowego apartamentu z ogródkiem.

 • Glinka wróciła do pracy

  Katarzyna Glinka, szczęśliwa mama Filipa, wróciła do pracy. Miesiąc po urodzeniu synka śliczna aktorka pojawiła się na planie "Barw szczęścia".

 • "Barwy szczęścia": Katarzyna Glinka miała ciężki rok

  Wychowana w Sudetach, najlepiej czuje się wśród zieleni. W wolnym czasie szuka wraz z synkiem czterolistnej koniczyny. W trudnych momentach mocno myśli o dziecku, bo jak sama mówi, jest najlepszą motywacją do życia.

 • Koniec małżeństwa Glinki?

  Odtwórczyni jednej z głównych ról w "Barwach szczęścia" stanęła przed ważnym życiowym problemem. Mąż ją porzucił i zostawił bez pomocy w trudnej sytuacji.

Zdjęcia na temat: katarzyna glinka z synkiem
Dyskusje na temat: katarzyna glinka z synkiem