• Informacje na temat:

  katarzyna gniewkowska teatr

Artykuły na temat: katarzyna gniewkowska teatr
 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska nie chce grać w tasiemcach...

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nie przepada za graniem w serialach. - Numerem jeden jest dla mnie teatr, serialowe istnienie mnie nie interesuje – mówi.

 • Katarzyna Gniewkowska: Sto procent kobiecości

  Kilka lat temu dopadła ją depresja. Walczyła z nią dwa lata. Były leki, psychoterapia... Niedawno rozpoczęła nowe życie. Przeniosła się z Krakowa do Warszawy.

 • "O mnie się nie martw": Katarzyna Gniewkowska w aktorstwie szuka szaleństwa

  Katarzyna Gniewkowska, czyli Renata Kaszuba z „O mnie się nie martw”, nigdy nie chciała być kojarzona z... serialami. - Praca w telewizyjnych tasiemcach pachnie rutyną, a ja szukam w aktorstwie szaleństwa – mówi i przyznaje, że popełniła kilka zawodowych pomyłek.

 • "Zaręczyny": Danuta Stenka w Teatrze Telewizji

  Premierową komedię obyczajową Wojciecha Tomczyka "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka TVP1 pokaże 18 maja o godz. 20:25. W spektaklu zagrali: Katarzyna Gniewkowska, Jan Frycz, Danuta Stenka, Zbigniew Zamachowski, Marta Ścisłowicz, Stefan Pawłowski i Sonia Bohosiewicz.

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  ...- Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - przyznaje Katarzyna Gniewkowska, znana z "Czasu honoru" i "Szpilek na Giewoncie". Aktorkę możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • Zastąpi Grażynę Szapołowską

  W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce "Tango" Stanisława Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • To ona zastąpi Szapołowską!

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska (48 l.) - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Jaka jest Katarzyna Gniewkowska?

  - Do szczęścia brakuje mi dziś tylko dużej roli w fabule - mówi Katarzyna Gniewkowska, znana z seriali "Czas honoru" i "Szpilki na Giewoncie", którą możemy obecnie oglądać na deskach Starego Teatru w Krakowie w sztuce Iwana Wyrypajewa "Iluzje".

 • Zastąpiła wyrzuconą aktorkę

  Do "Tanga" trzeba aktorki. W związku ze zwolnieniem Grażyny Szapołowskiej z Teatru Narodowego, rolę Eleonory w sztuce Mrożka od 10 maja grać będzie Katarzyna Gniewkowska - poinformował w środę rzecznik Teatru Narodowego.

 • Barbara Brylska: Heroina Polskiego Kina

  W poniedziałek, 2 grudnia, w Teatrze Ateneum w Warszawie, odbył się uroczysty wieczór podsumowujący pierwszą edycję projektu poświęconego najbardziej magnetycznym aktorkom polskiej kinematografii powojennej - "Heroina polskiego kina". Pierwszą laureatką gali została Barbara Brylska.