• Informacje na temat:

  katarzyna grochola i dorota szelągowska

Artykuły na temat: katarzyna grochola i dorota szelągowska
 • Katarzyna Grochola potwierdza plotki o ciąży!

  Dorota Szelągowska (36 l.) spodziewa się drugiego dziecka. Tę wspaniałą informację potwierdziła szczęśliwa przyszła babcia...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Dorota Szelągowska niedawno urodziła i już wróciła do nałogu!

  W połowie stycznia 2018 roku Dorota Szelągowska (37 l.) po raz drugi została mamą. Wraz z nowym partnerem na świecie powitali córeczkę, której dali na imię Wanda. W opiece nad maleństwem postanowiła pomóc szczęśliwa babcia Katarzyna Grochola. Niedawno paparazzi spotkali pisarkę na zakupach w sklepie spożywczym. Siatki z jedzeniem zawiozła ukochanej córce, która czekała już na nią przed swoim...

 • Pisze lepiej od Grocholi

  Katarzyna Grochola, autorka powieści "Nigdy w życiu", przyznała ostatnio, że jej córka pisze lepiej od niej.

 • Katarzyna Grochola o opiece nad wnukami: "Nie jestem babcią na pełny etat"

  Pisarka Katarzyna Grochola (60 l.) to kobieta pełna dystansu do siebie i świata. Niedawno po raz drugi została babcią. Jej córka, Dorota Szelągowska (37 l.), urodziła dziewczynkę. Ojcem dziewczynki jest jej drugi mąż, z którym prezenterka ślub wzięła pod koniec listopada ubiegłego roku – czytamy w „Życiu na gorąco”.

 • Dorota Szelągowska i Adam Sztaba już po rozwodzie!

  ...18 maja Dorota i Adam spotkali się w sądzie, by zakończyć swój burzliwy związek. Z gmachu wyszli jako wolni ludzie. Jak podzielili majątek?

 • Kasia Grochola potwierdza: Mój partner był pedofilem

  Dorota Szelągowska (35 l.) wyznała w programie telewizyjnym, że żyła pod jednym dachem z pedofilem i alkoholikiem. Teraz jej matka Katarzyna Grochola (59 l.) potwierdza rewelacje córki.

 • Grochola zawiodła Egurrolę

  Choć Katarzyna obiecała mu solennie, że specjalnie dla niego napisze libretto tanecznego spektaklu, obietnicy nie dotrzymała do dziś. Nic dziwnego, że Agustin czuje się teraz bardzo zawiedziony... Do tej pory główny choreograf "Tańca z gwiazdami" był jej wielkim fanem. Kiedy poznali się w zeszłym roku na planie tanecznego show, Katarzyna szybko zyskała jego szacunek i sympatię. Agustin nie krył...

 • Adam Sztaba pogodził się z żoną!

  Adam Sztaba (38 l.) i Dorota Szelągowska (32 l.) zażegnali pierwszy kryzys małżeński...

 • Kulisy rozstania Sztaby i Szelągowskiej

  Dorota Szelągowska (32 l.) i Adam Sztaba (38 l.) pobrali się po 11 latach związku, a zaledwie trzy miesiące później dziennikarka spakowała walizkę i wyprowadziła się z domu. Dlaczego?