• Informacje na temat:

  katarzyna grupa

Artykuły na temat: katarzyna grupa
 • Katarzyna Dowbor o zwolnieniach w TVP: Nie wszyscy zachowują się godnie

  Katarzyna Dowbor (56 l.) dzięki programowi "Nasz nowy dom" wróciła nie tylko na antenę ogólnopolskiej stacji, ale i do serc telewidzów. Osoby, które zwolniły ją z Telewizji Polskiej, zapewne żałują, że pozbyły się tak dobrej prezenterki ze swoich szeregów.

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

 • Katarzyna Nosowska

  Zasłynęła jako wokalistka zespołu rockowego Hey, lecz już wcześniej zajmowała się muzyką. Pierwszym zespołem, w którym śpiewała były Szklane Pomarańcze. Udzielała się także w grupach Włochaty (pierwszy publiczny występ w 1989 roku), Kafel, No Way Out oraz Vivid. Gościnnie występowała na płytach wielu wykonawców, m.in. Świetlików, Ścianki, Voo Voo, Piotra Banacha, czy Pidżamy Porno. Solowo wydała...

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Katarzyna Skrzynecka bierze ślub kościelny

  Katarzyna Skrzynecka (45 l.) świętowała niedawno z Marcinem Łopuckim (42 l.) siódmą rocznicę ślubu. Niebawem złoży przysięgę przed Bogiem!

 • Life Festival Oświęcim 2015: Kensington i Hey kolejnymi wykonawcami

  Poznaliśmy kolejne dwa zespoły, które pojawią się na Life Festival Oświęcim. Do duetu Kayah i Bregović dołączyły formacje Kensington oraz Hey.

 • Katarzyna Dowbor ujawniła testament dziadka. Smutna historia

  Listopad to dla Katarzyny Dowbor (59 l.) wyjątkowy miesiąc. Wtedy szczególnie ciepło myśli o swoim dziadku. Nie miała okazji go poznać, ale pamięć o nim trwa dzięki rodzinnym przekazom. Bronisław Kowalczewski pozostawił testament, o którym dziennikarka opowiedziała w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia".

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  Dowodzona przez Ukrainkę grupa Lesja wyrosła na jednego z faworytów ósmej edycji muzycznego show Polsatu. Sprawdźcie naszą relację z trzeciego odcinka.

 • Katarzyna Bujakiewicz dotrzymuje słowa danego Annie Przybylskiej

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) obiecała Ani Przybylskiej (†36 l.), że zawsze będzie blisko jej dzieci. I jest dla nich dobrą, kochaną ciocią.

 • "Must Be The Music": Discopolowcy spod prysznica

  Pierwszy odcinek dziewiątej edycji "Must Be The Music" pokazał, że wciąż w Polsce są wykonawcy, którzy jeszcze nie byli w talent-shows i w dodatku tacy, na których warto zwrócić uwagę.

Zdjęcia na temat: katarzyna grupa
Wideo na temat: katarzyna grupa
 • "Ślad": Odcinki 7. i 8.

  oficera wydziału antynarkotykowego? Czy we Wrocławiu działa zorganizowana grupa przestępcza, której działania ktoś zaciera? Gościnnie w odcinku wystąpią: Jakub Świderski, Grzegorz Kowalczyk, Gracja(...): Andrzej Deskur, Dominika Kryszczyńska, Maciej Tomaszewski, Krzysztof Bochenek, Katarzyna Pachelska, Karol Olszewski, Paulina Gawrońska i Tomasz Solecki.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • "Teraz albo nigdy!" - zwiastun serialu

  Bohaterowie serialu to grupa dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy spotykają się na Maderze podczas wyjazdu sylwestrowego. Każdy z nich jest właśnie na życiowym zakręcie i planuje poukładać sobie ważne sprawy od nowa. W rolach głównych zobaczymy: Agatę Buzek, Martę Żmudę-Trzebiatowską, Katarzynę Maciąg, Mateusza Damięckiego, Rafała Królikowskiego, Bartka Kasprzykowskiego i Jana Wieczorkowskiego.

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

Dyskusje na temat: katarzyna grupa
 • Re: Katarzyna Zielińska: Dostaję listy od widzów

  Nie trzeba mieć talentu. Należy się tylko dobrze urodzić. To jest gwarant kariery zawodowej w nowej Polsce. Za rządów Tuskiego i przejęciu telewizji publicznej cała grupa poprawnie urodzonych przeszła z TVN do ogłupiaczy (seriale TVP) aby dobrze zarabiać.

 • Re: Katarzyna Cichopek nie dostała się do 2. edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Cichopek , Rodowicz , Rabczewska , Kozidrak itd itd to jedna grupa polskiego poziomu. . Jest takich grup co nie miara . . Ostatnia gwiazda Telewizji to Majdan - komentator. Mówić nie umie , sklecić zdania poprawnie również nie potrafi , a komentatorem telewizyjnym stał. się. Boże chroń Polaków i Polskę.. Do szkoły to jakiej on chodził może ktoś przypomni.

 • Re: Bartosz Opania (Witek Latoszek)

  Cóż... pewnie mój głos nic tu nie zmieni, ale związek Witka i Leny to niewypał, niestety... Pokaźna grupa surfujących po internecie nastolatek z dziką agresją walczy o to i pośpiesznie wypełnia ankiety, tworzy fora, atakuje tych, którzy myślą inaczej... moje zdanie jest takie, że Witek i jego sposób bycia, jego intrygujący charakter, buntowniczość, niebanalność, to osoba, która, hm, powiedzmy