• Informacje na temat:

  katarzyna grzesiek

Artykuły na temat: katarzyna grzesiek
 • Joanna Kurowska i Katarzyna Dowbor: Tragedia zbliżyła aktorkę i prezenterkę!

  Joanna Kurowska (49 l.) i Katarzyna Dowbor (55 l.) wspierają się wzajemnie po śmierci męża Grzegorza Świątkiewicza.

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

 • Katarzyna Dowbor nie była w stanie uczestniczyć w pogrzebie!

  Katarzyna Dowbor (55 l.) nadal przeżywa śmierć trzeciego męża Grzegorza Świątkiewicza. Przyszywanego ojca pożegnał więc jedynie syn Maciej Dowbor.

 • Finał "Must Be The Music": Czarny pas w aikido i występ z Celine Dion

  W niedzielę (4 listopada) wieczorem poznamy zwycięzcę czwartej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • Stanisław czy Wiktor

  ...(Martyna), Anna Wysocka _ Jaworska (Basia), Andrzej Chudy (Paweł), Paweł Rutkowski (Grzesiek), Katarzyna Kreczmer (żona), Tomasz Leszczyński (mąż), Artur Bednarek (Arek)

 • "Must Be The Music": Ostre spięcie Kory i Adama Sztaby

  Przed rozpoczęciem czwartej edycji jurorzy znów zapewniali o rekordowej liczbie uczestników, którzy przeszli przez precastingi (ponad 180 wykonawców). To oznacza, że na razie nie ma co za bardzo przywiązywać się do wyników głosowań, skoro do półfinałów awansuje tylko 32 uczestników.

 • Maja Hyży nie zamierza przepraszać Grzegorza Hyżego i jego nowej żony!

  Maja Hyży na łamach "Twojego Imperium" pożaliła się, że Grzesiek płaci na dwójkę ich synów zbyt niskie alimenty i "nie wystarczają one na podstawowe potrzeby" (podczas sprawy rozwodowej para umówiła(...)! "Nie przygotowujemy żadnego oświadczenia. Maja nie będzie już niczego komentować w prasie" - mówi "Show" jej agentka, Katarzyna Kowalewska. Sprawa dotyka nie tylko samego Hyżego, ale także jego...

 • "Must Be The Music": Kogo zabraknie?

  Trudno się przyczepić do dokonanego przez jurorów wyboru półfinalistów czwartej edycji "Must Be The Music". Ale to oznacza, że widzom nie będzie łatwo z grona 32 wykonawców wyłonić tego najlepszego.

 • Maciek Dowbor wciąż w szoku po śmierci ojczyma!

  Dowbor (55 l.), Grzegorzem Świątkiewiczem (†55), niezwykle się polubił. Dlatego wiadomość o śmierci ojczyma bardzo go poruszyła. Stracił jedną z najbliższych osób… "Grzesiek usynowił mnie, był dla mnie(...) nastolatkowi. Był dla niego autorytetem. To także dzięki niemu Maciek został dziennikarzem sportowym. Gdy Katarzyna po 12 latach rozstała się z mężem, ojczym i pasierb nie stracili kontaktu. "Mimo że...

 • Znamy półfinalistów "Must Be The Music"

  W niedzielę (30 września) obejrzeliśmy ostatnie przesłuchania do czwartej edycji telewizyjnego show. Na scenie zobaczyliśmy m.in. znanego z grupy Kamień Kamień Kamień wokalistę Kubę Krupskiego-Marię, którego nowy zespół Tune znalazł się w półfinale "Must Be The Music".

Dyskusje na temat: katarzyna grzesiek