• Informacje na temat:

  katarzyna hall

Artykuły na temat: katarzyna hall
 • "Hap i Leonard: Mucho Mojo": Pomiędzy dramatem a komedią - wywiad z Jamesem Purefoyem

  Katarzyna Ulman, Interia: Sezon pierwszy “Hapa i Leonarda" zakończył się w intrygujący i tajemniczy sposób. Jak z wydarzeniami z poprzedniej serii radzi sobie Hap? - W premierowym odcinku Hap(...) nie zniszczy. Mogę zdradzić, że w nowej serii ich więź będzie jeszcze silniejsza. Do obsady drugiej serii dołączyło kilku znakomitych aktorów (Brian Dennehy, Irma P. Hall, Tiffany Mack). Jak ich...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Najgłośniejsze rozstania 2017 roku

  ...drogi zaczęły się powoli rozchodzić. Byli partnerzy pozostają jednak w dobrych relacjach ze względu na córkę, która jest teraz w trudnym wieku. Janina skończyła 16 lat.   51-letnia Halle Berry ma...

 • Michael C. Hall: Jest życie po "Dexterze"

  Michael C. Hall to nie tylko serialowy Dexter. Aktor ma na swym koncie także udział w popularnej telewizyjnej produkcji "Sześć stóp pod ziemią". Niedawno zagrał w filmie kinowym "Cold in July" i to u boku takich hollywoodzkich gwiazd, jak Don Johnson i Sam Shepard.

 • Górniak - najgorzej ubrana w Polsce (zobacz zdjęcia!)

  ...wygląda przy niej jak skromna bibliotekarka. 5. Katarzyna Hall , minister edukacji Nie ufa fryzjerom, na shopping nie ma czasu. A stylista to jej wróg. Najlepiej ubrani 2007: 1. Szymon...

 • Gwiazdy polskiego kina - m.in. Daniel Olbrychski, Grażyna Szapołowska i Katarzyna Figura - spotkały się w piątek z hollywoodzką gwiazda Halle Berry, która promowała w Polsce swoje perfumy Reveal.

 • Zagraniczne hity na jesień

  .... Narodziny syna skomplikowały życie Dextera Morgana (Michael C. Hall). Z niewyspania myli sprawy na rozprawie sądowej, więc postanawia zabić uniewinnionego damskiego boksera i zabójcę - Benny'ego(...) wybranką jest 17-letnia Katarzyna Howard. Młodziutka królowa bardzo podoba się przystojnemu i ambitnemu Thomasowi Culpeperowi (Torrance Coombs). Ulubiony dworzanin króla nie jest jedynym mężczyzną, któremu...

 • Sylwester? Tylko w Nowym Jorku!

  Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego pomysłu, wystarczy, że rzuci okiem na obsadę romantycznej komedii "Sylwester w Nowym Jorku". Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Robert De Niro, Jessica Biel... Gdzie indziej spotkamy w jednym miejscu tyle gwiazd (w dodatku już na początku grudnia!)? To jednak niejedyna kinowa premiera tygodnia.

 • Hanks, Berry i Grant w Toronto

  W Toronto odbyła się światowa premiera filmu "Atlas chmur" w reżyserii Toma Tykwera oraz Andy'ego i Lany Wachowskich. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in Tom Hanks, Halle Berry, Hugh Grant i Susan Sarandon. Film będziemy mogli zobaczyć w polskich kinach 9 listopada.

 • Weekend w kinie

  W piątek, 13 lutego, na ekranach polskich kin zadebiutują cztery tytuły, w tym "Nigdy w życiu!" - ekranizacja bestsellerowej powieści Katarzyny Grocholi. Inne nowe filmy, które będzie można oglądać od najbliższego weekendu, to "Gothika" , "Ogród" i "Nawiedzony dwór" . Dystrybutorzy mają nadzieję, że feralna data nie przyniesie pecha wprowadzanym przez nich tytułom.