• Informacje na temat:

  katarzyna herman młoda

Artykuły na temat: katarzyna herman młoda
 • "Druga szansa": Komu zawrócą w głowach dwaj przystojni faceci?

  Już wkrótce w "Drugiej szansie" pojawią się dwaj bardzo atrakcyjni mężczyźni... Jana Wieczorkowskiego zobaczymy w roli Modesta, który postawi sobie za cel zaciągnięcie do łóżka Justyny (Magdalena Berus), a Mikołaja Roznerskiego jako Kamila, w którym zakocha się Starczyńska (Katarzyna Herman)!

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • „Druga szansa”: Z szefami się nie umawiam!

  ...(Katarzyna Herman) chce pozyskać Justynę (Magda Berus) do swej stajni młodych talentów i roztacza przed nią wizję obiecującej kariery dzięki jej znajomościom z ludźmi z branży muzycznej. Justyna...

 • "Komisarz Alex": Gwiazdy na planie

  Tylu gwiazd w jednym sezonie "Komisarza Aleksa", ile pojawi się na ekranie w 6. serii serialu, nie było nigdy wcześniej. Zobaczymy je w rolach bezwzględnych przestępców, ważnych dla śledztw świadków i... ofiar.

 • Znani goście na weselu Gosi Baczyńskiej

  ...wieczoru obchodziła także swoje urodziny, podobnie zresztą jak inna, obecna na weselu, Lwica - Katarzyna Herman, czyli Ewelina Bargan z "Układu warszawskiego".  Jak to na weselu był długi suto zastawiony(...) salonach Katarzyna Herman olśniła nie tylko długą spódnicą z trenem, ale przede wszystkim nową, krótką fryzurą. - Na ten szczególny dzień, na wesele firmy Gosi włożyłam spódnicę, którą Gosia...

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Nowy film Andrzeja Chyry

  Drugą rozpoznawalną twarzą w filmie będzie znana z serial u "Ekipa" Katarzyna Herman. Andrzej Chyra zdecydował się wesprzeć swoją osobą młodych aktorów, bo - jak sam mówi - debiutantom trzeba pomagać, a ponadto aktor bardzo ceni filmowe pomysły swojego kolegi, również aktora, ale i reżysera Jacka Borcucha. Chyra z Borcuchem znają się od czasu wspólnego występu w słynnym "Długu" Krzysztofa...

 • "Na krawędzi": Co w drugim sezonie?

  Handel narkotykami, eksperymenty z niebezpiecznymi lekami oraz nielegalne adopcje. W drugim sezonie "Na krawędzi" akcja skupi się wokół poszukiwań porwanego niemowlęcia.

 • To się kręci: "Na krawędzi 2"

  ...kluczowe postaci z pierwszej serii: Marię Niklińską, Agnieszkę Warchulską, Jakuba Wieczorka, Łukasza Simlata, Mateusza Damięckiego i Jacka Kopczyńskiego. Dołączą do nich: Ilona Ostrowska, Katarzyna Herman(...) Marek Bukowski i dodaje, że nieoczekiwane zatrzymanie Kamińskiego poskutkuje tym, że stanowisko szefa wydziału obejmie właśnie ambitna inspektor Korcz. - To świetnie wykształcona młoda policjantka...

 • "Na krawędzi 2" już w Polsacie

  Drugi sezon popularnego serialu "Na krawędzi" będzie można oglądać od czwartku, 4 września, w Polsacie. Wcześniej odcinki były dostępne wyłącznie w internecie.