• Informacje na temat:

  katarzyna janowska żona roberta

Artykuły na temat: katarzyna janowska żona roberta
 • Janowski z żoną pod dozorem kuratora sądowego!

  ..."Super Express", wyrokiem sądu Janowski stał się pełnoprawnym opiekunem starszej córki Anieli.  Dziewczynka pomieszkiwała już u ojca. Jednak jej mama Katarzyna Dańska wymusiła, aby z powrotem przeprowadziła się do niej. Teraz to się zmieni, jednak młodsza córka nadal zostanie pod opieką mamy. Sąd postanowił, że oboje rodzice mają czynnie uczestniczyć w wychowaniu dziewczynek. Żona Janowskiego...

 • Katarzyna Skrzynecka: Widz nie jest idiotą

  Po premierze w Teatrze Capitol "Kiedy kota nie ma..." Katarzyna Skrzynecka opowiedziała o swoich upodobaniach do błyskotliwych sztuk. - Widz nie jest idiotą i odróżnia spektakle napisane przez największych, światowych mistrzów farsy, od tych napisanych na siłę - podkreśla aktorka.

 • Żona Janowskiego żąda pieniędzy

  Katarzyna Janowska walczy w sądzie o przyznanie wysokich alimentów dla córek. Chce także zatrzymać mieszkanie i dostać jednorazowo dużą kwotę pieniędzy dla siebie.

 • "Jaka to melodia?": Odcinek specjalny

  W najbliższą niedzielę, 22 lutego, zobaczymy specjalne wydanie teleturnieju "Jaka to melodia?". Prowadzący Robert Janowski przywita w studiu Katarzynę Skrzynecką, Krzesimira Dębskiego i Jerzego Petersburskiego juniora.

 • Syn Janowskiego ma znaną żonę

  Makary Janowski (22 l.) - syn Roberta Janowskiego ze związku z dokumentalistką Katarzyną Kalicińską - jest mężem wokalistki Moniki Borzym (22 l.).

 • Była żona zepsuła Janowskiemu wakacje

  Po rozwodzie Katarzyna Dańska (39 l.) daje prezenterowi popalić! Walka o opiekę nad starszą córką Anielą (14 l.) jest bardzo zażarta.

 • Janowski: Wojna z byłą żoną trwa

  Katarzyna od kilku miesięcy walczy przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Mokotowa o zmianę orzeczenia rozwodowego, nie godząc się, by starsza z ich dwóch nastoletnich córek - 14-letnia Aniela(...) z Kołobrzegu, kuzyn celebryty. Katarzyna i Robert poznali się w 1996 r. Rozwiedli w lipcu 2011 r. po siedmiu latach małżeństwa. Obecnie Janowski przygotowuje się podobno do kolejnego ślubu. "Już w sierpniu...

 • Była żona Janowskiego nie zamierza ustąpić

  Niebawem minie rok od rozwodu Roberta Janowskiego (51 l.) i Katarzyny. Niestety, byli małżonkowie nadal toczą wojnę o opiekę nad córkami.

 • Trzeci ślub Janowskiego w 2013 roku?

  ...zamieszkały na stałe z nim i jego nową partnerką, chociaż same tego chcą. Przyjaciele Roberta mają nadzieję, że nie będzie on latami czekał na trzeci ślub. "Nie rozumiem uporu pani Dańskiej. On jest naprawdę bardzo dobrym ojcem" - mówi pierwsza żona Janowskiego, Katarzyna Kalicińska-Goczał, która ma z nim syna. Dr Pomponik wysyła na obserwację!

 • Kulisy rozwodu Roberta Janowskiego

  Jak ustalił "Fakt", rozwód odbył się bez orzekania o winie. Katarzyna zatrzymała mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Wysokość alimentów na córki (13-letnią Anielę i 10-letnią Tolę) ustalono na 4 tys. zł miesięcznie. Janowski ma prawo spędzać z dziewczynkami co drugi weekend, co drugie święta oraz miesiąc wakacji. Była żona chce jednak, by spędzał on jak najwięcej czasu z dziećmi. Sam rozwód dla...