• Informacje na temat:

  katarzyna jarosz

Artykuły na temat: katarzyna jarosz
 • "Sanatorium miłości": Małgorzata Zimmer i Marek Jarosz rozstali się!

  Zaskakujące wieści na temat pary, która podbiła serca milionów widzów programu "Sanatorium miłości". W rozmowie z "Rewią" Małgorzata Zimmer (62 l.) nieoczekiwanie wyjawiła, że związek z Markiem Jaroszem nie przetrwał (65 l.)! Co ich poróżniło?

 • Mateusz Banasiuk nagrodzony w Chorwacji

  Mateusz Banasiuk, grający główną rolę w filmie "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego, otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na odbywającym się w Chorwacji festiwalu Film Forum Zadar.

 • Katarzyna Dowbor: Spisałam testament. Nie wybieram się na emeryturę

  W ostatnim czasie tabloidy rozpisywały się, że Katarzyna Dowbor (60 l.) będzie otrzymywać bardzo niską, wręcz "głodową" emeryturę - dziennikarka przez wiele lat miała odprowadzać jedynie tzw. "uzysk", czyli podatek od połowy wynagrodzenia. W najnowszym wywiadzie sama zainteresowana odniosła się do tych informacji.

 • Banasiuk nagrodzony we Francji za rolę w "Płynących wieżowcach"

  Mateusz Banasiuk został nagrodzony na festiwalu A l'Est, du Nouveau we Francji za kreację w filmie "Płynące wieżowce". To już drugi po Film Forum Zadar festiwal, z którego aktor wraca ze statuetką za rolę Kuby.

 • Katarzyna Dowbor: Moja córka wszystko wie najlepiej

  Katarzyna Dowbor (57 l.) choć jest sama, wcale nie czuje się samotna. Dla mężczyzny nie planuje zmieniać ani siebie, ani swojego dotychczasowego życia. Nie kryje, że córka Marysia, która przechodzi okres dojrzewania, daje jej nieźle popalić!

 • "Płynące wieżowce" na DVD i Blu-ray

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości i akceptacji siebie. Debiut Tomasza Wasilewskiego porusza temat, który przełamuje tabu i po raz pierwszy w polskim kinie podejmuje temat relacji homoseksualnych. Obraz już 11 kwietnia zadebiutuje na Blu-ray i DVD.

 • Serialowy przewodnik

  Zarzycka wyraźnie obawia się, że Majowa wykorzysta okazję i będzie próbowała wywieźć dziewczynkę do Niemiec. Dlatego też, gdy Katarzyna zjawia się w leśniczówce kilka godzin później, od razu informuje(...) nieprzytomną Teresę Norską. Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, gdzie z kolei znajdują zwłoki Marka Jarosza - mężczyzna został zastrzelony. Norska trafia do szpitala. Tymczasem funkcjonariusze...

 • Światowa premiera "Płynących wieżowców"

  Na prestiżowym Tribeca Film Festival odbyła się światowa premiera najnowszego filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce". Obraz znalazł się w gronie 14 filmów fabularnych, które zostaną zaprezentowane w sekcji Viewpoints.

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  .... W rowie obok samochodu zauważają nieprzytomną kobietę. Szczekanie psa kieruje ich uwagę na zagajnik, w którym leżą zwłoki Marka Jarosza. Zmarły przed wypadkiem padł ofiarą wyborowego strzelca. Policjanci zabezpieczają miejsce zbrodni, a Możejko udaje się do firmy zamordowanego. Jarosz zatrudniał w przedsiębiorstwie kobiety z przeszłością kryminalną. Jedna z przesłuchiwanych osób zeznaje, że szef...

 • Polski film na festiwalu Tribeca

  Najnowszy film Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce" rozpoczyna festiwalowe tournée od prestiżowego Tribeca Film Festival w Nowym Yorku. Obraz znalazł się w gronie 14 filmów fabularnych, które zostaną zaprezentowane w sekcji Viewpoints.

Zdjęcia na temat: katarzyna jarosz
Wideo na temat: katarzyna jarosz
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....