• Informacje na temat:

  katarzyna jungowska aktor

Artykuły na temat: katarzyna jungowska aktor
 • ​Dziś mija 14 lat od premiery "Na dobre i na złe"

  Dokładnie 14 lat temu - 7 listopada 1999 roku - Dwójka wyemitowała 1. odcinek serialu "Na dobre i na złe". Opowieść o lekarzach i pacjentach szpitala w Leśnej Górze od razu stała się wielkim telewizyjnym hitem przyciągającym co tydzień przed ekrany miliony widzów, a z grających w nim główne role aktorów - Małgorzaty Foremniak, Artura Żmijewskiego i Krzysztofa Pieczyńskiego - uczyniła gwiazdy...

 • Daniel Olbrychski: Zagrał Anioła Stróża

  - Dostałem w prezencie zagranie kogoś ważnego - Daniel Olbrychski mówi o roli Anioła Stróża w reżyserskim debiucie córki Grażyny Szapołowskiej "Piąte: Nie odchodź". Film Katarzyny Jungowskiej trafi na ekrany kin 13 marca.

 • "Na dobre i na złe": Jubileuszowe spotkanie z gwiazdami serialu

  ...była nie tylko wspaniała aktorka, ale też cudowna osoba - ciepła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta - wspominała zmarłą 12 lat temu Dusię jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł(...) Daukszewicza (Adam Krajewski) i wiele innych aktorek i aktorów związanych z najdłużej w historii polskiej telewizji emitowanym serialem cotygodniowym. - Serial miał liczyć 12 odcinków, ale szybko...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "Na dobre i na złe": Serial o lekarzach z Leśnej Góry nie zniknie z anteny!

  ...niewyobrażalną popularność zdobyli m.in. Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski, Agnieszka Dygant, Katarzyna Bujakiewicz, Edyta Jungowska, Paweł Wilczak, Tomasz Kot, Maciej Zakościelny, Andrzej Zieliński i Jolanta Fraszyńska. Do dziś udział w "Na dobre i na złe" jest dla młodych aktorów przepustką do wielkich karier, o czym doskonale wiedzą m.in. Emilia Komarnicka, Katarzyna Dąbrowska, Marcin...

 • Jungowska wraca jako Judyta

  Na przełomie sierpnia i września rozpoczną się zdjęcia do kontynuacji serial u "Ja wam pokażę!". W głównej roli ponownie zobaczymy Edytę Jungowską, na reżyserskim fotelu zasiądzie Konrad Niewolski ("Symetria", 'Palimpsest").

 • "Na dobre i na złe": 18 lat z serialem

  ...​Zdjęcia rentgenowskie wieszane do góry nogami, wybuchy śmiechu przy stawianiu diagnozy i przyjaźnie, które przetrwały do dziś. - Nikt nie przypuszczał, że serial będzie takim hitem - mówią nam aktorzy.

 • Ruszyły zdjęcia do nowego serial u telewizyjnego "Ja wam pokażę!". To już druga ekranizacja głośnej powieści Katarzyny Grocholi w ostatnim czasie. Po komedii romantycznej o tym samym tytule, która na początku roku biła rekordy popularności w kinach, filmowcy postanowili przenieść przygody książkowych bohaterów na ekrany telewizorów. I choć reżyser serialu pozostał ten sam (Denis Delić), zmienili się odtwórcy głównych ról.

 • ...w latach 1970-1996.  Swe pierwsze kroki artystyczne stawiali tam nie tylko Agnieszka Dygant i Piotr Adamczyk, ale także wielu innych popularnych aktorów, m.in. Katarzyna Figura, Edyta Jungowska, Katarzyna(...) Adamczyk.  - A ja się opierałam. Zupełnie nie wiem dlaczego, bo było bardzo miło - dodała z flirciarskim uśmiechem aktorka.  - Tylko proszę, nie zróbcie z tego romansu - zaapelowała na początek Agnieszka...

 • Patrycja Markowska zagra w filmie

  Patrycja Markowska wystąpi w filmie "Piąte: nie odchodź" w reżyserii Katarzyny Jungowskiej, córki Grażyny Szapołowskiej. Twórcy zapowiadają, że będzie to opowieść o pozytywnych wartościach rodzinnych oraz o aniołach stróżach.