• Informacje na temat:

  katarzyna jungowska i edyta jungowska

Artykuły na temat: katarzyna jungowska i edyta jungowska
 • Jungowska i Kammel w nowym serialu

  Edyta Jungowska (42 lata) zagra główną rolę w nowym serial u, który od 7 marca w każdy piątek wieczorem pojawiał się będzie na antenie TVN Style. Pierwszym gościem ma być Tomasz Kammel.

 • Jungowska ostro skomentuje?

  W najbliższa sobotę, 21 lutego o godz. 21.05, TVP2 wyemituje premierowy odcinek nowego show muzycznego "Hit Generator". Piosenki pięciu wykonawców rywalizować będą o miano Super Hitu. Program poprowadzą: Beata Sadowska, Katarzyna Burzyńska i Tomasz Lipiński. W "Loży Komentatorskiej: m.in.. Edyta Jungowska.

 • Małgorzata zagnie parol na Jerzego!

  Przyjaźń z Małgorzatą (Edyta Jungowska) odbije się Elżbiecie (Barbara Bursztynowicz) czkawką. Powód? Ekscentryczna kobieta zakocha się w Jerzym (Andrzej Grabarczyk)!

 • Jungowska kontra Wolszczak

  Edyta Jungowska ( "Jestem" , "Na dobre i na złe") i Grażyna Wolszczak ( "Wiedźmin" , "Na wspólnej") są głównymi kandydatkami do roli Judyty w nowym filmie według prozy Katarzyny Grocholi. We wtorek, 8 marca, rozpoczął się casting do filmu "Ja wam pokażę", drugiej części przeboju "Nigdy w życiu!" .

 • Powiedzą sobie "tak"

  Siostra Bożenka (Edyta Jungowska) z "Na dobre i na złe" poślubi holenderskiego doktora Ruuda Van Graffa (Redbad Klijnstra) w łemkowskiej cerkwi w Beskidzie Niskim.

 • Kammel u boku Jungowskiej

  Edyta Jungowska (42 lata) zagra główną rolę w nowym serial u, który od 7 marca w każdy piątek wieczorem pojawiał się będzie na antenie TVN Style.

 • Piękne bo... zdrowe!

  Znane z seriali aktorki namawiają kobiety do robienia regularnych badań cytologicznych. W kampanii społecznej "Piękna bo zdrowa" wzięły udział m.in. Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia" i Maja Hirsch, czyli Magda Szwed z "Wiadomości z drugiej ręki".

 • Jungowska wam pokaże

  Reżyser "Pensjonatu pod Różą" - Maciej Wojtyszko - nakręci dla Telewizji Polskiej nowy serial "Doręczyciel", z udziałem Edyty Jungowskiej i Artura Barcisia w rolach głównych. To jednak nie jedyna telewizyjna produkcja z Jungowską w roli głównej.

 • "Na dobre i na złe": Jubileuszowe spotkanie z gwiazdami serialu

  ...w najbliższych odcinkach, próbowały znaleźć odpowiedź na pytanie, co sprawiło, że Polacy tak bardzo pokochali lekarzy z Leśnej Góry. Urodzinowy tort pokroiły Edyta Jungowska i Grażyna Zielińska, czyli Bożenka(...) była nie tylko wspaniała aktorka, ale też cudowna osoba - ciepła, serdeczna, zawsze uśmiechnięta - wspominała zmarłą 12 lat temu Dusię jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz, czyli siostra Marta Kozioł...

 • Jungowska znowu pokaże

  Edyta Jungowska (42 lata) znowu wcieli się w rolę Judyty w kontynuacji serial u "Ja wam pokażę" wg książki Katarzyny Grocholi, który TVP emitowała jesienią ubiegłego roku.

Dyskusje na temat: katarzyna jungowska i edyta jungowska
 • Na dobre i na złe

  : Zosia Małgorzata Foremniak, Kuba Artur Żmijewski, Bruno Krzysztof Pieczyński, Danusia Danuta Tranfankowska, Bożenka Edyta Jungowska, Marta Katarzyna Bujakiewicz Monika Jolanta Fraszyńska, stefan Tretter