• Informacje na temat:

  katarzyna kalicińska - goczał

Artykuły na temat: katarzyna kalicińska - goczał
 • Robert Janowski zostanie dziadkiem?!

  Jak donosi "Rewia", uroczystość odbyła się 21 maja 2010 roku, a wybranką Janowskiego została Monika Borzym. Od jakiegoś czasu para mieszka w San Francisco. 22-letni dziś Makary to jedyny syn i pierwsze dziecko piosenkarza, aktora i gospodarza teleturnieju "Jaka to melodia?". Z jego matką, dokumentalistką i reżyserką Katarzyną Kalicińską, obecnie noszącą nazwisko Goczał, Robert Janowski rozwiódł...

 • Kim będzie mąż Joanny Brodzik?

  Już w połowie czerwca ruszą zdjęcia do serial u, który powstanie na podstawie popularnej powieści Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem". Kto pojawi się obok Joanny Brodzik, która po przerwie wraca na mały ekran?

 • "Miłość nad rozlewiskiem"

  ..." - zdradza Katarzyna Kalicińska - Goczał, producent. Widzowie, którzy rok temu trzymali kciuki za serialową Małgosię i tym razem będą mieli sporo emocji. "Dziewczyna lekko mieć nie będzie, ale wszyscy(...) Katarzyna Kalicińska - Goczał. A co o ponownym spotkaniu z Małgosią myśli Joanna Brodzik? "Miałam dostatecznie dużo czasu, aby odpocząć od Małgosi i znów zatęsknić za tym klimatem. Stoimy na werandzie...

 • Syn Janowskiego w serialu

  Makary Janowski, syn prowadzącego program "Jaka to melodia?" Roberta Janowskiego pojawi się gościnnie w serialu "Domu nad rozlewiskiem".

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szykują się do... ślubu!

  ...producentka sagi "Nad rozlewiskiem" Katarzyna Kalicińska i Dariusz Goczał. Czy równie szczęśliwie skończy się historia Beaty i Andrzeja? Zobacz więcej materiałów:

 • To będzie kolejny serialowy hit

  "Dom nad rozlewiskiem" to opowieść o Małgosi, kobiecie, która traci pracę, miłość i wiarę we własne siły. Gdy próby znalezienia nowej posady nie przynoszą rezultatów, bohaterka decyduje się na radykalny krok. Opuszcza stolicę i odwiedza mieszkającą na Mazurach matkę. Ale czy w nowym środowisku uda jej się odzyskać spokój i rozpocząć nowe życie?

 • Małgorzata Braunek: Czeka ją trzecia chemioterapia

  ..." - mówi "Twojemu Imperium" Katarzyna Kalicińska-Goczał, reżyser obsady i producent wykonawczy "Nad rozlewiskiem". "Po prostu w 'Ciszy nad rozlewiskiem' uwagę telewidzów mają przykuwać młodzi...

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • Braunek wraca na plan po operacji

  ...później wyszła ze szpitala i zaczęła rekonwalescencję. Spekulowano, że będzie zbyt słaba, by pojechać na Mazury, gdzie powstaje serial "Nad rozlewiskiem". Katarzyna Kalicińska-Goczał, producentka...

 • Gwiazdy w "Domu nad rozlewiskiem"

  Gwiazdorska obsada, wielkie emocje i moc niespodzianek. Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Piotr Grabowski i Jerzy Schejbal spotkali się na planie serial u "Dom nad rozlewiskiem". Historia kobiety, która zaczyna żyć według własnej recepty, ma szansę stać się przebojem tegorocznej jesieni.

Zdjęcia na temat: katarzyna kalicińska - goczał