• Informacje na temat:

  katarzyna kopacz corka

Artykuły na temat: katarzyna kopacz corka
 • Ewa Kopacz pomogła córce w karierze zawodowej? Załatwiła jej specjalizację?!

  Ewa Kopacz (59 l.) może mieć kłopoty? Niektórzy węszą wielką aferę z jej córką w roli głównej! PiS-owska stacja TVP Info przekazała wieści, wedle których Katarzyna (33 l.) „rozpoczęła specjalizację lekarską w trybie rezydentury, mimo słabego wyniku egzaminu. Pomogło odwołanie do Ministerstwa Zdrowia, którym kierowała jej matka”.

 • Katarzyna Kopacz deklaruje, że jak wybory wygra PiS, to ona ucieka z Polski!

  ...25 października czekają nas wybory parlamentarne. Według prognoz największe szanse na wygraną ma PiS. Spełnienia się przedwyborczych przewidywań obawia się córka obecnej premier, Katarzyna Kopacz-Petranyuk (32 l.).

 • Krystyna Pawłowicz ostro krytykuje córkę Ewy Kopacz! Radzi, by wyjechała z Polski wraz z matką!

  Katarzyna Kopacz-Petranyuk (32 l.) wyjedzie z Polski, jeśli wybory wygra PiS? Tak wynika z deklaracji córki pani premier. Jej obietnicę postanowiła skomentować Krystyna Pawłowicz (63 l.).

 • Ewa Kopacz ma swoją "stylistkę"! Wiadomo kogo! Zaskoczenie?

  Ewa Kopacz (58 l.) przyciągnęła uwagę nie tylko swoimi wystąpieniami, ale i ubiorem. Ten znacząco się ostatnio zmienił. Czy to zasługa nowej stylistki?

 • Pomoc w aborcji, rozwód i inne grzeszki Ewy Kopacz

  Desygnowana na premiera Ewa Kopacz (58 l.) ma problem z prawicą, która wypomina polityk, że rozwiodła się i pomogła 14-latce dokonać aborcji.

 • Serialowy przewodnik

  ..., które za kilka miesięcy pojawi się na świecie. Natomiast Katarzyna Maj w tym samym czasie próbuje zapłacić Natalce za to, by przestała nękać jej syna. "Klan" ODC. 2731 Bożenka zastanawia się, dlaczego(...) Nadia planuje wyjazd do Stanów. Zenek przynosi Bartkowi pięć tysięcy. Całą kwotę chce przeznaczyć na nagrodę dla osoby, która wskaże miejsce pobytu Walerii. Detektyw Kopacz sugeruje, że w porwaniu...

 • "Trzech kumpli" z nagrodą

  Ewa Stankiewicz i Anna Ferens otrzymały w środę Nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego za najlepszy materiał dziennikarski, który wpłynął istotnie na życie Polaków. Autorki nagrodzono za film "Trzech kumpli" wyemitowany w TVN.

Zdjęcia na temat: katarzyna kopacz corka
Wideo na temat: katarzyna kopacz corka
 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.