• Informacje na temat:

  katarzyna laska

Artykuły na temat: katarzyna laska
 • Katarzyna Dowbor: Spisałam testament

  W ostatnim czasie tabloidy rozpisywały się, że Katarzyna Dowbor (60 l.) będzie otrzymywać bardzo niską, wręcz "głodową" emeryturę - dziennikarka przez wiele lat miała odprowadzać jedynie tzw. "uzysk", czyli podatek od połowy wynagrodzenia. W najnowszym wywiadzie sama zainteresowana odniosła się do tych informacji.

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  "Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • "M jak miłość": "Laska chce cię wyrwać"

  Olga (Katarzyna Grabowska) traktować będzie Zduńskiego jak osobistego kierowcę, bodyguarda i... chłopca na posyłki. Piotrek jednak upomni ją, że nie powinna nim rządzić. Odmówi, gdy dziewczyna(...) (Katarzyna Cichopek), obsługując Olgę i jej znajomą, usłyszy, jak nastolatki rozmawiają o bardzo kształtnej... pupie Piotrka. Na widok podchodzącego do stolika męża uśmiechnie się zalotnie. - Widziałeś...

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • Grażyła Błęcka-Kolska i Katarzyna Łaniewska: Wsparcie w ważnej chwili

  Zagrały matkę i córkę. Stały się sobie bardzo bliskie. Katarzyna Łaniewska (85 l.) jest wdzięczna Grażynie Błęckiej-Kolskiej (56 l.) za pomoc.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Co w finale?

  Już w sobotę, 22 listopada, widzowie Polsatu obejrzą wielki finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach zobaczymy uczestników show? Kto okaże się najlepszy? Na scenie zobaczymy: Joannę Liszowskę, Barbarę Melzer, Marcina Przybylskiego i Marka Kaliszuka.

 • Katarzyna Dowbor ostro o Rozenek! "Nie ma ludzi niezastąpionych"

  Jeden z tabloidów wieszczy koniec telewizyjnej kariery Małgorzaty Rozenek (36 l.)! Katarzyna Dowbor (56 l.) nie jest tym zaskoczona...

 • 55. Krakowski Festiwal Filmowy: Laureaci

  Poznaliśmy wszystkich laureatów 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego. W sobotę, 6 czerwca, wieczorem w kinie Kijów.Centrum odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród. Bohaterkami tegorocznego festiwalu okazały się polskie dokumentalistki, które zgarnęły trzy główne nagrody w Międzynarodowym Konkursie Dokumentalnym, w którym rywalizowało ze sobą 20 dokumentów z różnych stron świata.

 • Maciąg jest ostrą laską

  Choć Katarzyna Maciąg wygląda jak aniołek, jest dziewczyną z pazurem, o czym boleśnie przekonują się kolejni jej mężczyźni.

 • Amanda Peet: Twarda laska

  Kiedy rozpoczynała hollywoodzką karierę występem w filmie "Twarda laska" (2001), reżyserzy najczęściej obsadzali ją w niezobowiązujących, komediowych rolach. Obchodząca dziś 40. urodziny Amanda Peet udowodniła jednak, że jest aktorką wszechstronną.

Zdjęcia na temat: katarzyna laska
Dyskusje na temat: katarzyna laska