• Informacje na temat:

  katarzyna malinowska piotr

Artykuły na temat: katarzyna malinowska piotr
 • "Świat według Kiepskich": Nowe twarze w serialu

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz, to aktorzy, którzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

 • Piękne rzeczy w "Must Be The Music"

  Zgodnie z naszymi przewidywaniami laureatem piątej edycji muzycznego talent show Polsatu został duet Piotr Szumlas i Jakub Zaborski.

 • Skandal w Dobrym Adresie

  W Dobrym Adresie zostanie zorganizowana impreza tematyczna w stylu lat 30. Pojawią się na niej Marianna i Olgierd Szawarscy (Katarzyna Figura i Mariusz Bonaszewski) oraz... Jola (Monika Krzywkowska). Będzie gorąco!

 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

 • Ojciec i syn

  ...(Tomaszewski), Aleksander Janiszewski (Borys), Katarzyna Szymanek (matka), Hubert Mitrofaniuk (Mareczek), Monika Malinowska (lekarka), Mikołaj Osiński (Bielecki)(...) podali mu żadnych leków. Tymczasem Anna postanawia odejść z SOR _ u, by uniknąć kolejnych spotkań z Potockim. Wyznaje Wiktorowi, że ma męża. Piotr dowiaduje się w końcu, że Renata straciła dziecko...

 • Zwalniają popularnych dziennikarzy

  Narasta konflikt między władzami Telewizji Polskiej oraz związkami zawodowymi, które nie zgadzają się na formę zwolnień zaproponowanych przez TVP. Związkowcy zarzucają TVP łamanie prawa i grożą godzinnym strajkiem. Na liście osób, którą mają zostać zwolnione, znaleźli się m.in. Beata Chmielowska-Olech z "Teleexpressu" oraz Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska z TVP Info.

 • "Ojciec Mateusz": Wiosna w Sandomierzu pachnie miłością!

  Za sprawą rehabilitantki Heleny (Olga Barej) serce zabije mocniej aspirantowi Marianowi Marczakowi (Artur Pontek), inspektora Oresta Możejkę (Piotr Polk) zauroczy nowa sąsiadka Martyna (Katarzyna(...) pojawi się nowy wikary. Gościnnie w nowym sezonie wystąpią: Jacek Koman, Ewa Dałkowska, Piotr Machalica, Magdalena Lamparska, Krzysztof Janczar, Agnieszka Wosińska,  Michał Lesień, Alan Andersz...

 • Co nas czeka w "The Voice Of Poland"? Pojedynki!

  Od 8 października, przez trzy kolejne soboty, widzowie TVP będą oglądać drugi etap programu "The Voice of Poland - Bitwa".

 • "Ślad": Kryminalny tydzień

  ...przetrzymywania pojawia się Lisowski (Michał Gadomski). Z pomocą CWŚ ustali, kto odpowiada za brutalny gwałt i morderstwo studentki. Gościnnie w odcinku wystąpią: Paweł Wydrzyński, Piotr Downar(...) w odcinku wystąpią: Katarzyna Pośpiech, Dariusz Dudzik, Grzegorz Stosz, Hubert Jarczak, Jakub Grzybek, Daniel Kartaszewicz i Dominika Hudziec. W następnym odcinku serialu podczas próby kradzieży...

 • Przyznano nagrody PISF

  Już po raz trzeci, a pierwszy raz w ramach Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni wręczone zostały Nagrody Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. Uroczysta gala odbyła się 26 maja 2010 roku w Centrum Konferencyjnym hotelu Sheraton w Sopocie.