• Informacje na temat:

  katarzyna michalska zdjęcia

Artykuły na temat: katarzyna michalska zdjęcia
 • Parada aktorskich par na gali Srebrnych Jabłek 2012

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", z mężem, Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", z narzeczonym, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", z ukochanym - to zaledwie kilka z tłumu zakochanych par, jakie świętowały rozstrzygnięcie plebiscytu Srebrne Jabłka 2012 magazynu "Pani".

 • Yach Film 2013: Najlepsze teledyski po raz 22. (nominacje)

  Poznaliśmy nominowanych do Yachów - nagród za najlepsze teledyski na Festiwalu Polskich Wideoklipów Yach Film. Gala wręczenia statuetek odbędzie się 8 grudnia w Centrum Świętego Jana w Gdańsku.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Jakie niespodzianki czekają widzów jesiennej ramówki?

  ...o lepsze życie Uliana (Anna Gorajska), Polina (Magdalena Wróbel), Olyia (Katarzyna Ucherska) i Swietłana (Anna Maria Buczek) to bliskie sobie przyjaciółki, które w poszukiwaniu lepszego życia...

 • Sherlock Holmes jak dr House?

  "Jest cyniczny, egocentryczny, bezwarunkowo wierzący w wyższość logiki nad mistyką i uzależniony od rozwiązywania zagadek. Brzmi znajomo? Dla fanów 'Dr House'a' z pewnością" - Karolina Pasternak w recenzji na stronach INTERIA.PL porównuje kinowego Sherlocka Holmesa do serial owego bohatera Hugh Lauriego.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..., dziś w obsadzie są też: Urszula Dębska (Sabina Weksler), Mateusz Banasiuk (Radek Zieliński), Michał Koterski (Henryk "Kaśka" Saniewski), Katarzyna Ankudowicz (Beata Mazur), Błażej Michalski (Mikołaj(...) Łukasz Płoszajski: - Ludzie poznają mnie, trudno nie zauważyć na ulicy tak odstających uszu - dodaje ze śmiechem i kontynuuje: - Pierwszego dnia na planie były kręcone zdjęcia w klubie "Studnia". Poza mną...

 • Kultowy film geeków

  "Zabawne dialogi, lekka kpina z konwencji, penetrowanie seksualnej strony życia - bez pruderii ale i patosu" - to znaki firmowe Judda Apatowa. Na ekranach naszych kin jest jego najnowsza produkcja "Chłopaki też płaczą".

 • Franciszkanie kontra buddyści w nowym serialu "Siła wyższa"

  ..."Siła wyższa" to opowieść o czterech mnichach (Piotr Fronczewski, Leon Charewicz, Sławomir Pacek i Robert T. Majewski) i doglądającej ich siostry Bazylii (Katarzyna Żak) wiodących senne życie(...). W naszej galerii znajdziecie zdjęcia gwiazd, które wzięły udział w poniedziałkowej konferencji prasowej serialu. Odbyła się ona w warszawskim kinie Kultura.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?

 • Witajcie w świecie wielkich korporacji!

  ...- mówi Maria. Uroczysta premiera "Kontraktu" odbędzie się już w najbliższą sobotę na Małej Scenie Teatru Polonia. Mamy dla Was zdjęcia z prób z udziałem Marii Seweryn i Agnieszki Michalskiej...

 • Wkrótce 1500. odcinek

  ...sprawie. A wkrótce Paweł wpadnie w kolejne tarapaty - będzie uczestniczył w nielegalnych walkach bokserskich. Zdjęcia do serialu realizowano w wielu ciekawych miejscach w kraju i zagranicą(...) zdjęcia studyjne realizowane są w nowej scenografii we wrocławskim  studio ATM Grupy. Z innych ciekawych wydarzeń w "Pierwszej miłości" warto wspomnieć o pokazie mody w domu mody Sabiny (Urszula Dębska...