• Informacje na temat:

  katarzyna mogła rzucic dzieckiem

Artykuły na temat: katarzyna mogła rzucic dzieckiem
 • Katarzyna Grochola: Chora na samotność!

  Choć odniosła wielki sukces zawodowy, Katarzyna Grochola (58 l.) przyznaje, że nie czuje się w pełni szczęśliwa. Bardzo brak jej mężczyzny. Czy wreszcie spotka człowieka, który pokocha ją na zawsze?

 • Michał Piróg: Juror i jego dzieci

  W "You Can Dance" często widzimy, jak roni łezkę. Wrażliwy człowiek, jakim jest Michał Piróg, nie wstydzi się okazywania emocji. Tancerz, choreograf i juror w popularnym show pragnie widzieć prawdziwe emocje każdego uczestnika.

 • Katarzyna Łaniewska: Obiecałam, że będę się trzymać

  .... Bronisława Dąbrowskiego. - Inek był moją pierwszą, wielką miłością. Mogłabym napisać książkę. Tytuł? "Byłam żoną Otella i żyję" - mówiła Teresie Gałczyńskiej. - Graliśmy razem w ping-ponga, aż ten(...) o 8 lat kobietą - mówiła. Tą starszą okazała się gwiazda telewizji Irena Dziedzic (prowadziła słynne Tele-Echo). Pikanterii sprawie dodawał fakt, że mieszkała 3 piętra wyżej. Pani Katarzyna została...

 • Powstanie film o Annie Przybylskiej?

  Katarzyna Bujakiewicz rozważa wyprodukowanie filmu o zmarłej niedawno Annie Przybylskiej - informuje "Fakt". Aktorki od wielu lat się przyjaźniły.

 • Katarzyna Łaniewska i Andrzej Błaszczak: niezwykła historia ich miłości

  Poznali się w niecodziennych okolicznościach. On… rzucił się jej pod auto, gdy jechała do pracy. Później sprawy potoczyły się w niespodziewanym kierunku. Katarzyna Łaniewska (84 l.) i Andrzej Błaszczak zakochali się w sobie i stworzyli szczęśliwe małżeństwo.

 • 2014: Pięć grzechów głównych telewizyjnych talent-shows

  Ten rok był wyjątkowy jeśli chodzi o telewizyjne programy, bo w ramówce pojawiły się nowości ("Twoja twarz brzmi znajomo", "Superstarcie"), a po raz ostatni oglądaliśmy "X Factor", który znika z anteny. Naszym zdaniem jednak stacje znów popełniły kilka grzechów głównych.

 • Katarzyna Łaniewska wciąż nie pogodziła się ze śmiercią męża. To dla niej smutny czas

  Katarzyna Łaniewska (85 l.) nie miała ostatnio łatwego życia. Wielu nie wierzyło, że aktorce uda się jeszcze podnieść. Teraz musi nauczyć się żyć bez ukochanego, który ją ocalił i nadał jej życiu sens.

 • Katarzyna Warnke: Wyglądam jak Iza Wanat!

  Grana przez nią w "Lekarzach" Iza to mocno skomplikowana postać. Wciąż nie wiadomo - lubić ją czy trzymać się od niej z daleka?

 • Katarzyna Walter musiała być samodzielna, ale bała się samotności!

  Katarzyna Walter (57 l.) od czterech lat spotyka się z Romanem Dziewońskim. Ostatnio krążyły plotki o ich rozstaniu, jednak nic bardziej mylnego! Aktorka opowiedziała w szczerym wywiadzie o tej szczególnej relacji.

 • Zielińska ma czas na dziecko

  Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", bardzo chciałaby zostać mamą, ale wciąż zwleka z decyzją o powiększeniu rodziny. Aktorka ma na najbliższe miesiące mnóstwo zawodowych planów, więc na razie nie myśli o macierzyństwie.