• Informacje na temat:

  katarzyna mrozowska

Artykuły na temat: katarzyna mrozowska
 • Monika Mrozowska szykuje się na rewolucje w swoim życiu! W końcu odnalazła szczęście!

  Monika Mrozowska (37 l.) w końcu znalazła receptę na życie, o jakim marzyła. Spełnia się już nie tylko jako aktorka, ale jako kucharka, pisarka, matka i narzeczona. Wkrótce też zostanie żoną i zdradziła jaki pomysł ma na zbliżające się wesele!

 • Co wiosną w telewizji? Kto zatańczy, a kto zaśpiewa?

  Danuta Stenka oceni wodne ewolucje, Katarzyna Bujakiewicz poszuka młodych talentów, Ewa Kasprzyk zatańczy, a Małgorzata Rozenek odwiedzi zaniedbane hotele. Co nas jeszcze czeka wiosną w telewizji?

 • Barwy szczęścia

  Gauer, Psc, Łukasz Łasica Aktorzy: Katarzyna Sawczuk (Julita), Patryk Pniewski (Sałatka), Emilia Warabida (Lidka), Andrzej Niemyt (Darek), Natalia Zambrzycka (Agata Pyrka), Olga Jankowska (Klara), Marzena Kobiałko (klientka), Kuba Dyniewicz (Filip), Anna Adamus (Zuzia), Mateusz Rzeźniczak (Paweł), Anna Stela (Marzena), Agnieszka Mrozowska (Joanna), Piotr Bulcewicz (Tomczyk), Wiktoria Gąsiewska...

 • Gwiazdy tańczą, gotują, śpiewają i skaczą do wody

  Gwiazdy zmierzą się z wyzwaniami, jakie telewizja Polsat szykuje im na wiosnę. "W Hells Kitchen nie ma taryfy ulgowej" - przekonuje Wojciech Modest Amaro. "Lubię wyzwania" - mówi z kolei Robert Rozmus o swoim udziale w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

 • Odeta Moro-Figurska poleca mrożenie krwi pępowinowej!

  Mrożenie krwi pępowinowej nadal budzi w Polsce spore kontrowersje. Jest jednak szansa, że niebawem się to zmieni. Wszystko dzięki coraz większej ilości celebrytek, które zdecydowały się na taki krok. W tym gronie znajdują się już m.in. Katarzyna Glinka, Anna Mucha, Monika Mrozowska, Monika Richardson, a teraz pochwaliła się tym żona (jeszcze) Michała Figurskiego. Odeta od 11 lat przechowuje...

 • "jak Oni śpiewają" bez Cichopek

  W sobotnim odcinku "jak Oni śpiewają", 20 września, zabraknie współprowadzącej program Katarzyny Cichopek. U boku Krzysztofa Ibisza w nowej roli zadebiutuje zwyciężczyni II edycji show - Joanna Liszowska.

 • "M jak miłość": W niewoli uczuć

  ...życie w piekło. - Zbieraj się, idziemy do domu - warknie na Teresę, gdy spotka ją w Bistro za Rogiem. W obronie przerażonej kobiety stanie Kinga (Katarzyna Cichopek). - Nie możesz do końca życia...

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

 • Serialowa wiosna w Polsacie

  ...przedstawią m.in. Anna Czartoryska, Kaja Paschalska i Katarzyna Ankudowicz, a umiejętnością skakania do basenu  chwalić się będą m.in. Andrzej Młynarczyk, Julia Wróblewska, Włodzimierz Matuszak, Przemysław Cypryański, Robert Moskwa i Monika Mrozowska. Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak gwiazdy wiosennych seriali i programów rozrywkowych Polsatu prezentowały się na  czerwonym dywanie tuż...

 • Wiśniewski: "Mucha nie siada"

  Zamieszania w programie "jak Oni śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii. "Mucha nie siada" - podsumował występ Anny Muchy.

Zdjęcia na temat: katarzyna mrozowska