• Informacje na temat:

  katarzyna nazarewicz

Artykuły na temat: katarzyna nazarewicz
 • Szulim wyrzucona z TVP? (Uaktualnienie)

  Jak donosi "Super Express", powody zwolnienia 31-letniej Szulim nie są jeszcze znane; to nie koniec redukcji etatów w TVP 1 i programie "Kawa czy herbata". Informator brukowca zdradza, że szefostwo stacji planuje... wymienić cały skład prowadzących! Wiadomość o wyrzuceniu Agnieszki zaskoczyła jej kolegów z pracy. Wiceszefowa programu śniadaniowego Jedynki Katarzyna Nazarewicz mówi wprost, że nie...

 • Mikołajkowe "Koncertowe Lato"

  Na trzy weekendy przed pożegnaniem z "Koncertowym Latem" objazdowa impreza po letnich kurortach, organizowana przez radio RMF FM i tygodnik "Naj" we współpracy z telewizją Polsat i pod patronatem medialnym INTERIA.PL, trafiła do Mikołajek.

 • Telewizja Polska dla powodzian

  Telewizyjna Jedynka przygotowuje specjalny, świąteczny program dla powodzian z udziałem gwiazd znanych ze szklanego ekranu.

 • "Kawa czy herbata?" w podróży

  Rozmawiają na każdy temat. Latem będą jeździć po Polsce. Nie straszna im zła pogoda ani zabójczo wczesna pora. Paulina Chylewska i Marek Zając to nieustraszony duet dziennikarski.

 • Obudzą nas w weekend

  Dla fanów porannego programu Jedynki jego autorzy przygotowali niespodziankę. Ruszają specjalne, weekendowe wydania "Kawy czy herbaty?".

 • Koncertowe Lato na Helu

  Gromkimi brawami publiczność zgromadzona na Koncertowym Lecie przywitała Kabaret OT.TO, a tuż po nich chłopaków z zespołu Myslovitz. "Koncertowe Lato" zawitało na Hel.

 • Świnoujście bawiło się koncertowo

  Niedzielną wizytę "Koncertowego Lata" w Świnoujściu skończył występ zespołu Myslovitz. Grupa zaczęła od utworu "Życie to surfing" z płyty "Skalary, mieczyki, neonki". Spokojny początek był tylko zasłoną dymną, bo zaraz na scenie wybuchł wulkan energii.

 • Koncertowe Lato na Mazurach

  W niedzielę, 6 sierpnia, "Koncertowe Lato" zawitało do Ostródy, pierwszej miejscowości w krainie tysiąca jezior, jaką odwiedzimy w te wakacje. Imprezę organizuje radio RMF FM, Tygodnik "Naj", a całemu przedsięwzięciu patronuje portal INTERIA.PL.

 • Koncertowe Lato po raz drugi!

  W sobotę, 24 czerwca, po raz drugi rozpoczyna się cykl imprez "Koncertowe Lato". Przez 10 wakacyjnych weekendów w letnich kurortach na plenerowych koncertach będziecie mogli zobaczyć m.in. Myslovitz, De Mono, Wilki, Kayah, Andrzeja Piasecznego, Ewelinę Flintę czy Krzysztofa Kiljańskiego. Organizatorami akcji są Radio RMF FM i tygodnik "Naj", we współpracy z telewizją Polsat. Patronem medialnym jest INTERIA.PL.

 • "Koncertowe Lato" nad morzem

  "Koncertowe lato" zawitało tym razem do Ustki. Jako pierwsza pozytywną dawkę energii zapewniła zgromadzonej publiczności Ewelina Flinta, która porwała tłum bawiący się na plenerowej akcji organizowanej przez RMF FM, tygodnik "Naj", we współpracy z Telewizją Polsat i pod medialnym patronatem INTERIA.PL.