• Informacje na temat:

  katarzyna niezgoda kto to jest

Artykuły na temat: katarzyna niezgoda kto to jest
 • Katarzyna Niezgoda szczerze o związku z Tomaszem Kammelem. "Po prostu zakochałam się"

  Ich związek trwał długo. Wydawało się, że są ze sobą szczęśliwi, lecz tu nagle gruchnęła wieść o ich rozstaniu. Katarzyna Niezgoda (49 l.) i Tomasz Kammel (46 l.) nie są razem od kilku lat. Jednak dopiero teraz bizneswoman opowiada nieco więcej o ich relacji.

 • Tomasz Kammel wyznaje: "Nie jestem gejem"

  ...z wątkiem homoseksualnym. Dlaczego to zrobił? Wytłumaczył się w rozmowie z reporterką z bloga Jastrzębskiej. "To, co opublikowałem mówi samo za siebie. A kto jak chce dorobić sobie do tego komentarz, zawsze powtarzam jedno – nie jestem gejem, ale gdybym był, byłbym dumny" - powiedział.  Nie pozostawił żadnych wątpliwości! *** Zobacz więcej materiałów:

 • "Daleko od noszy. Reanimacja": Z przymrużeniem oka

  ...​- Czasem musiałam się gryźć w język - Katarzyna Glinka zagra jedną z głównych ról w powracającym na antenę "Daleko od noszy". Aktorka zdradza też, kiedy jej wyobraźnia szaleje i co ją denerwuje.

 • Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nieźle zabalowali!

  ...ulicę, wyszło na jaw, że w domu narzeczonych gościła sama śmietanka. Był Piotr Adamczyk, Katarzyna Niezgoda, Magdalena Boczarska z Mateuszem Banasiukiem i.... były facet Dody, Emil Haidar wraz z nową ukochaną.  Piotr musiał być im bardzo wdzięczny za przybycie, bowiem wszystkich serdecznie żegnał, a z niektórymi wymienił nawet uściski! Mało kto wiedział, że jest taki wylewny! *** Zobacz...

 • Skandale 2011 roku!

  ..., zaangażowanej do jury programu TVN "X Factor". Górniak wysłała oświadczenie do mediów, w którym poinformowała, że kończy współpracę. "Decyzja, jaką podjęłam, podyktowana jest intensywnością moich planów(...) przeszły już do klasyki: - Puk puk - Kto tam? - Hanka? - Pudło! Jakie mleko najbardziej lubi Hanka? Z kartonu! Jaki kanał jest najlepszy według Hanki? - Cartoon Network. - Puk puk - Kto tam...

 • Serialowy przewodnik

  ...momentu, gdy jej klient zostaje zdemaskowany jako oszust. Dorota zauważa u Bernadetty naszyjnik, który widziała w mieszkaniu. Jest pewna, że mąż ma z nią romans. "Ja to mam szczęście" odc.17 Katarzyna(...)Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat! Zobacz jakie seriale...

 • Kto uratuje Kammela?

  Tomasz Kammel postanowił zatrudnić specjalistę, który "uratuje" jego nadszarpnięty wizerunek. Prezenter stracił pracę w TVP z powodu afery finansowej, w którą uwikłał się ze swoją partnerką Katarzyną Niezgodą.

 • Partnerce Kammela grozi 10 lat

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie sporządza plan śledztwa w sprawie b. wiceprezes banków BPH i PEKAO S.A. - Katarzyny Niezgody. Artykuł Kodeksu karnego, który jest podstawą śledztwa, przewiduje karę do 10 lat więzienia za wyrządzenie spółce "szkody majątkowej w wielkich rozmiarach".

 • Śluby gwiazd w 2007 roku

  W tym roku w polskim światku gwiazd szykuje się parę imprez ślubnych. Wiadomo już, że stan cywilny zmieni Joanna Liszowska (28 l.). Gwiazda, która prowadziła niedawną sylwestrową zabawę, wyjdzie za swojego ukochanego Tadeusza Głażewskiego (28 l.).