• Informacje na temat:

  katarzyna pakosińska nogi

Artykuły na temat: katarzyna pakosińska nogi
 • Marta Dąbrowska i Sambor Czarnota: Teraz czas na ślub?

  Cztery lata temu postanowili dać sobie drugą szansę. Czy teraz, gdy zostali rodzicami, zdecydują się zalegalizować swój związek? Wszystko wskazuje na to, że takie są plany…

 • Odpadła, choć nie upadła

  Mimo świetnego występu Katarzyna Pakosińska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". O wiele niższą notę od jury otrzymała Weronika Marczuk, której podczas tańca przydarzył się upadek, jednak widzowie wskazali właśnie na Pakosińską. Najlepszy na parkiecie był znowu Kacper Kuszewski.

 • "Barwy szczęścia": Sambor Czarnota już się oświadczył, ale nie śpieszy się do żeniaczki...

  Sambor Czarnota, czyli Adrian Świderski z „Barw szczęścia”, trzy lata temu poprosił o rękę swą ukochaną Martę Dąbrowską, czyli Beatę z „Komisarza Aleksa”. O ślubie jednak nie rozmawia z narzeczoną zbyt często...

 • Idę dalej z podniesioną głową

  Po rozstaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Katarzyna Pakosińska radzi sobie znakomicie. Od września będziemy oglądać ją na parkiecie "Tańca z gwiazdami", a już w sobotę, 13 sierpnia, zobaczymy jej kabaretowe występy podczas Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej.

 • Sambor Czarnota i Marta Dąbrowska: Ich związek znów przechodzi kryzys!

  ..., a Czarnota związał się z Katarzyną Pakosińską (43 l.). Grali razem w spektaklu Teatru Kamienica "ZUS, czyli Zalotny Uśmiech Słonia" i miłosne sceny bardzo ich do siebie zbliżyły. Pakosińska wyraźnie była...

 • Bez niespodzianek. Bez Wendzikowskiej

  Anna Wendzikowska pożegnała się z "Tańcem z gwiazdami". Dziennikarka przegrała bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie z Aleksandrą Kisio. Najlepsi na parkiecie okazali się Kacper Kuszewski oraz Katarzyna Zielińska.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Oni zatańczyli po raz ostatni!

  W wyborczą niedzielę, 9 października, z "Tańcem z gwiazdami" pożegnali się Dariusz Kordek i Blanka Winiarska. Bezpośrednią rywalizację o pozostanie w programie tancerze przegrali z Weroniką Marczuk i Janem Klimentem. O Kryształową Kulę walczy już tylko osiem par.

 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • Ostatni taniec Weroniki Marczuk?

  Emocje towarzyszące "Tańcowi z gwiazdami sięgają zenitu. Rywalizują ze sobą już tylko trzy pary, gdyż w ostatnim odcinku widzowie i jury zadecydowali, że program opuści jedna z faworytek - Katarzyna Zielińska. W przedostatniej odsłonie, według bukmacherów, z widowiskiem pożegna się Weronika Marczuk, która... po raz kolejny skazywana jest na porażkę.