• Informacje na temat:

  katarzyna piekarska

Artykuły na temat: katarzyna piekarska
 • W SLD nie chcą tancerki go-go

  Uczestniczka "Top Model", Marta Szulawiak , chciała wystartować w wyborach do Sejmu z list SLD i kandydować na Mazowszu. Nie zgodziła się na to jednak Katarzyna Piekarska, przewodnicząca w województwie mazowieckim.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • "Pierwsza miłość": Za tę miłość będą musieli zapłacić!

  Małżeństwo Kulczyckich będzie zagrożone, gdy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Artur zacznie sypiać z Natalią (Katarzyna Sowińska), dziewczyną piłkarza Rudego (Bartek Piekarski). Romans Artura z Natalią będzie konsekwencją intrygi Rudego, znanego piłkarza, który uwielbia życie w blasku fleszy, jest pewny siebie, błyskotliwy i szasta pieniędzmi. To on namówił Artura, by...

 • Trochę dobrze, trochę źle

  Zawód aktora bywa bezlitosny i ciężki, bo niezależnie od tego, co się dzieje w życiu, trzeba umalować się, uśmiechnąć i wyjść do pracy - wyznaje Katarzyna Skrzynecka.

 • Figura: Nie będę udawać!

  ...zarobiła 35 tysięcy złotych! Ale - jak głosi stare powiedzenie - kto ma szczęście do pieniędzy, nie ma go w miłości. Albo ma mniejsze. Bo od dłuższego już czasu Katarzyna Figura i jej mąż Kai(...) oddzielnie - opowiada artystka. Ewa Gassen-Piekarska. Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

 • Figura: Nie będę udawać!

  Grana przez nią w serialu "Rezydencja" Anna Żurowska to kobieta piękna, luksusowa i trochę zepsuta. W życiu prywatnym do Katarzyny Figury pasują jedynie dwa pierwsze określenia.

 • Unika rutyny

  ...szpilkach, pozwalam sobie na tę odrobinę szaleństwa, choć nie na co dzień. Zdecydowanie wolę sportowe buty. Rozmawiała Ewa Gassen-Piekarska.

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Rynsztok mnie nie interesuje

  Ludzie, kiedy czują się anonimowi i bezkarni, odczuwają potrzebę plucia na innych. Głównie na tych, którzy coś osiągnęli, zostali docenieni, są lubiani - opowiada Katarzyna Skrzynecka.

 • Pierwsze takie święta

  W tym roku Wielkanoc będzie dla Katarzyny Glinki i jej męża Przemka niezwykłym wydarzeniem. Po raz pierwszy spędzą ją z synkiem.

Zdjęcia na temat: katarzyna piekarska
Dyskusje na temat: katarzyna piekarska
 • Re: ​Gwiazda "Zniewolonej" nie planowała kariery aktorskiej. Wybrała inny zawód

  Katarzyna Piekarska związana z Platforma Obywatelska, Nowoczesną, SLD , Wiosną i Razem(lewica) zajmuje się obecnie osiedlaniem w Polsce poprzez fundacje pozarządową islamskich migrantów w Polsce. Potwierdza to tylko wielkie niebezpieczeństwo ponownego wprowadzenia systemu stałej relokacji islamskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu przez Lewicę (Wiosnę, SLD, Razem) oraz Platformę

 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  Katarzyna Piekarska związana z Platforma Obywatelska, Nowoczesną, SLD , Wiosną i Razem (lewica) zajmuje się obecnie osiedlaniem w Polsce poprzez fundacje pozarządową islamskich migrantów w Polsce. Potwierdza to tylko wielkie niebezpieczeństwo ponownego wprowadzenia systemu stałej relokacji islamskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu przez Lewicę (Wiosnę, SLD, Razem) oraz Platformę

 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  W przypadku wygranej Lewicy (SLD Wiosna, Razem Zandberga) Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej Polskiego Stronnictwa Ludowego program stałej przymusowej relokacji islamskich migrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu do Polski ponownie zostanie wprowadzany do Polski. Katarzyna Piekarska związana z Platforma Obywatelska, Nowoczesną, SLD , Wiosną i Razem(lewica) w tej chwili poprzez fundacje

 • Re: Jaką karierę planują dzieci znanych aktorek?

  To że Arabowie są w Polsce wynika z kilku czynników głównie z działań środowisk lewackich w Polsce z którymi Prawo i Sprawiedliwość również walczy. 1)Arabów w Polsce osiedlają ludzie Lewicy i Platformy Obywatelskiej w działając w fundacja pozarządowych finansowanych przez np Georege Solorosa przez osoby takie jak np Katarzyna Piekarska. 2)Arabowie i inna ludność islamska jest ściągana do Polski