• Informacje na temat:

  katarzyna piekarska

Artykuły na temat: katarzyna piekarska
 • W SLD nie chcą tancerki go-go

  Uczestniczka "Top Model", Marta Szulawiak , chciała wystartować w wyborach do Sejmu z list SLD i kandydować na Mazowszu. Nie zgodziła się na to jednak Katarzyna Piekarska, przewodnicząca w województwie mazowieckim.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Cerekwickiej lek na kompleksy

  Była Michaelem Boltonem, Mariah Carey i Adele. To w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W realnym życiu Katarzyna Cerekwicka wraca z nową płytą "Między słowami", która będzie miała premierę już 26 maja.

 • "Pierwsza miłość": Za tę miłość będą musieli zapłacić!

  Małżeństwo Kulczyckich będzie zagrożone, gdy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Artur zacznie sypiać z Natalią (Katarzyna Sowińska), dziewczyną piłkarza Rudego (Bartek Piekarski). Romans Artura z Natalią będzie konsekwencją intrygi Rudego, znanego piłkarza, który uwielbia życie w blasku fleszy, jest pewny siebie, błyskotliwy i szasta pieniędzmi. To on namówił Artura, by...

 • Trochę dobrze, trochę źle

  Zawód aktora bywa bezlitosny i ciężki, bo niezależnie od tego, co się dzieje w życiu, trzeba umalować się, uśmiechnąć i wyjść do pracy - wyznaje Katarzyna Skrzynecka.

 • Figura: Nie będę udawać!

  ...zarobiła 35 tysięcy złotych! Ale - jak głosi stare powiedzenie - kto ma szczęście do pieniędzy, nie ma go w miłości. Albo ma mniejsze. Bo od dłuższego już czasu Katarzyna Figura i jej mąż Kai(...) oddzielnie - opowiada artystka. Ewa Gassen-Piekarska. Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

 • Figura: Nie będę udawać!

  Grana przez nią w serialu "Rezydencja" Anna Żurowska to kobieta piękna, luksusowa i trochę zepsuta. W życiu prywatnym do Katarzyny Figury pasują jedynie dwa pierwsze określenia.

 • Unika rutyny

  ...szpilkach, pozwalam sobie na tę odrobinę szaleństwa, choć nie na co dzień. Zdecydowanie wolę sportowe buty. Rozmawiała Ewa Gassen-Piekarska.

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Rynsztok mnie nie interesuje

  Ludzie, kiedy czują się anonimowi i bezkarni, odczuwają potrzebę plucia na innych. Głównie na tych, którzy coś osiągnęli, zostali docenieni, są lubiani - opowiada Katarzyna Skrzynecka.

 • Pierwsze takie święta

  W tym roku Wielkanoc będzie dla Katarzyny Glinki i jej męża Przemka niezwykłym wydarzeniem. Po raz pierwszy spędzą ją z synkiem.

Zdjęcia na temat: katarzyna piekarska
Wideo na temat: katarzyna piekarska
 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Zaślepiona

  Frankie jest dojrzałą kobietą, która zajmuje się projektowaniem dronów na potrzeby wojska. Nigdy nie wyszła za mąż, a najbliższa więź w jej życiu łączyła ją z ojcem - inżynierem. Wszystko zmienia się gdy Frankie poznaje i zakochuje się w Kahilu - studencie, którym interesuje się MI5.

 • Galerianki

  Galerie handlowe - współczesne świątynie konsumpcji, kolorowe wystawy, błyszcząca biżuteria, drogie kosmetyki i najmodniejsze ciuchy. W takich miejscach Milena i jej przyjaciółki spędzają wolny czas. Za zakupy płacą im bogaci mężczyźni, którzy w zamian za seks obdarowują nastolatki upominkami - czasami jest to tylko zwykła, różowa opaska do włosów. Wkrótce do grupy koleżanek dołącza nowa dziewczyna - Alicja. Początkowo czuje się wyobcowana, ale już wkrótce zaczyna się do nich upodabniać....