• Informacje na temat:

  katarzyna pietras z mężem

Artykuły na temat: katarzyna pietras z mężem
 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras szykują się do... ślubu!

  Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (64 l.) po rozwodzie unikali się jak ognia. Dziś mówią o sobie bardzo ciepło. Niewykluczone, że niebawem zostaną sąsiadami. Ale to nie wszystko...

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zjednoczyli siły dla dobra córki

  Beata Kozidrak (56 l.) oficjalnie jest już rozwódką i ma nową miłość. Ale los wciąż splata jej drogi z mężem. Teraz dla dobra ich starszej córki.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: na jaw wychodzą szczegóły ich rozstania

  O związku Beaty Kozidrak (55 l.) i Andrzeja Pietrasa (61 l.) plotkuje się już od jakiegoś czasu. Do mediów docierają sprzeczne sygnały – niektórzy twierdzą, że między nimi wszystko jest w porządku, a inni donoszą, że para już dawno zadecydowała o rozstaniu. Za racjami tych drugich przemawiają nowe fakty.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras znowu razem

  Trzy lata temu, gdy rozstawała się z mężem Andrzejem Pietrasem (64 l.), przeżywała trudne chwile. Dzisiaj pomiędzy byłymi już małżonkami nie widać złości. Co więcej, jest zaskakująca serdeczność(...) wydarzeń, Beata Kozidrak ma czas na osobiste wspomnienia dotyczące kariery. Kilka dni temu w jednej ze stacji telewizyjnych piosenkarka z byłym mężem wspominali początki swojej scenicznej działalności...

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras wciąż blisko. "Za kulisami cały czas czuwał jej były mąż"

  Półtora roku po rozwodzie byli małżonkowie są w dobrych relacjach. Beata Kozidrak (57 l.) i Andrzej Pietras (63 l.) razem występują i udzielają wywiadów. Teraz on szykuje jej prezent. Informator jednego z tygodników ujawnia także, co działo się za kulisami koncertu wokalistki. Za sceną czuwał były mąż…

 • Andrzej Pietras ma problemy zdrowotne?! "Wszystkie obowiązki musiała wziąć na siebie Beata"

  Od ukazania się ostatniej płyty Bajmu „Blondynka” minęły trzy lata. W tym czasie w życiu Beaty Kozidrak bardzo wiele się zmieniło. Pod koniec 2014 r. jej córka Katarzyna urodziła drugie dziecko (córkę Zosię). Kilka miesięcy temu wokalistka podjęła decyzję o wyprowadzce z Lublina od męża. Zamieszkała w Warszawie najpierw u córki, potem we własnym mieszkaniu. Andrzej Pietras został w ich...

 • Beata Kozidrak dumna. Córki stanęły po jej stronie

  Kasia i Agata Pietras nie mogą uwierzyć w to, co się dzieje. Ich rodzice, Beata Kozidrak (56 l.) i Andrzej Pietras (62 l.), po 38 latach wspólnego życia postanowili się rozstać.

 • Beata Kozidrak pozbywa się dawnego życia!

  Beata Kozidrak (56 l.) chce jak najszybciej zamknąć rozdział życia pt. Andrzej Pietras. Stąd decyzja o sprzedaży domu, w którym para spędziła najszczęśliwsze lata swojego życia.

 • Beata Kozidrak nie chce, by córki powtórzyły jej błędy. Co im radzi?

  Beata Kozidrak (56 l.) zorganizowała w swoim życiu prawdziwą rewolucję. Niedawno rozwiodła się z mężem Andrzejem Pietrasem (64 l.) i mówi się, że to nie koniec zmian. Rozstanie wyszło jej na dobre, ale przed podobnym losem chciałaby ustrzec córki. Martwi się, bo widzi, że kroczą jej ścieżką.

 • Parada aktorskich par na gali Srebrnych Jabłek 2012

  Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka z "Klanu", z mężem, Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", z narzeczonym, Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", z ukochanym - to zaledwie kilka z tłumu zakochanych par, jakie świętowały rozstrzygnięcie plebiscytu Srebrne Jabłka 2012 magazynu "Pani".