• Informacje na temat:

  katarzyna piotrowska aktorka

Artykuły na temat: katarzyna piotrowska aktorka
 • Karolina Korwin Piotrowska chwali… Katarzynę Skrzynecką!

  Karolina Korwin Piotrowska (43 l.) nieraz wypowiadała się niezbyt pozytywnie o Katarzynie Skrzyneckiej (43 l.). Teraz, ku zaskoczeniu wszystkich, pochwaliła aktorkę!

 • Katarzyna Skrzynecka: Sceniczne zwierzę

  W zawodzie jest ponad dwadzieścia lat. Ale dopiero udział w show "Twoja twarz brzmi znajomo" przyniósł jej popularność i sympatię, jakiej dotąd nie doznała.

 • "Klan": 20 lat na antenie!

  Dokładnie 20 lat temu - 22 września 1997 roku - TVP1 rozpoczęła regularną emisję "Klanu", który wciąż gości na antenie i wciąż wzbudza ogromne emocje. - Ten serial to kawał historii - twierdzi Karolina Korwin-Piotrowska. - Nigdy go nie zdejmą, będą kręcić, nawet gdy wybuchnie wojna atomowa - dodaje.

 • Skrzynecka o Joannie L.: Widziałam ją tego dnia trzeźwą

  Katarzyna Skrzynecka zabrała głos w sprawie Joanny L., która kilka dni temu pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję dwóch aut. Prezenterka twierdzi, że aktorka nie była pijana, bo tego dnia panie pracowały razem na planie show "Twoja twarz brzmi znajomo".

 • Rozwydrzona Figura

  Katarzyna Figura jest fantastycznie zaangażowana w prace nad rolą w naszym filmie. Szczegóły współpracy, w tym warunki określające jej pobyt na planie zdjęciowym, są precyzyjnie określone...

 • Polskie kino w Londynie

  Pokazem "Korowodu" w reżyserii Jerzego Stuhra i spotkaniem z aktorkami Karoliną Gorczycą i Katarzyną Maciąg rozpoczął się w czwartek wieczór, 10 kwietnia, w Riverside Studios doroczny, szósty z kolei, a zarazem największy w historii tego rodzaju pokazów - Festiwal Polskich Filmów współorganizowany przez Kinotekę i Instytut Kultury Polskiej.

 • "M jak miłość": Weronika Rosati założyła fundację na rzecz kobiet – ofiar przemocy domowej!

  ...ziemi. Aktorka zdradziła, że rozstała się z partnerem, bo nie chciała, aby jej córeczka Elizabeth patrzyła na mamą, która jest - to cytat - "upodlona, pozbawiona poczucia własnej wartości, chęci do(...) aktorka poinformowała na Instagramie, że jej "Siła Kobiety" już działa! - Kochani, z przyjemnością i dumą chce się z wami podzielić fajną informacją - założyłam fundację "Siła Kobiety". Moja...

 • Oceana i Glinka w "Tańcu z gwiazdami"

  Już wiosną na antenie telewizji TVN rusza kolejny, jedenasty sezon roztańczonego i wciąż niezwykle popularnego show - "Taniec z gwiazdami". Na parkiecie pojawią się także zagraniczni celebryci.

 • „Twoja twarz brzmi znajomo”: Anna Mucha gwiazdą drugiej edycji?

  .... Prawdziwą furorę robią tam Katarzyna Skrzynecka i Agnieszka Włodarczyk, które zresztą prowadzą w zestawieniu. Ta pierwsza jest chwalona nawet przez osoby, które do tej pory wypowiadały się na jej temat niezbyt pozytywnie, np. Karolina Korwin Piotrowska. Jak informuje "Super Express", trwają już przygotowania do drugiej edycji programu. Tabloid podaje, że jedną z gwiazd, która ma w niej...

 • Joanna Brodzik ("Magda M.") i Maciej Zakościelny ( "Dlaczego nie!" ) otrzymali tytuł "Najpiękniejsi 2006". W plebiscycie, który od pięciu lat organizuje magazyn "Viva!", czytelnicy wybierają Najpiękniejszą Polkę i Polaka. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek wieczorem, 19 lutego, w Auli Politechniki Warszawskiej.